Povezane vesti

Osuđeni makro otkriva: Maloletna rijaliti učesnica je tražila da radi za mene

Osuđeni makro otkriva: Maloletna rijaliti učesnica je tražila da radi za mene

Nova 16.04.2022
Bivši podvodač Mihailo Maksimović, koji na svojoj Fejsbuk grupi iznosi detalje o devojkama koje su radile za njega, sada je otkrio da je među njima bila i jedna maloletnica, koja je javnosti veoma poznata. Maksimović je u zatvoru napisao knjigu o… »
"Maloletna zadrugarka je tražila da radi za mene": Osuđeni makro otkrio koje rijaliti zvezde se bave prostitucijom

"Maloletna zadrugarka je tražila da radi za mene": Osuđeni makro otkrio koje rijaliti zvezde se bave prostitucijom

Blic 16.04.2022
Osuđeni makro koji je izašao iz zatvora Mihailo Maksimović šokirao je sve kada je u svojoj Fejsbuk grupi izneo detalje o rijaliti učesnicama koje svi znamo, a koje su se nalazile u njegovom katalogu. Mihailo Maksimović često bez dlake na jeziku… »
Bivši makro otkrio koje sve starlete se bave prostitucijom

Bivši makro otkrio koje sve starlete se bave prostitucijom

Nova 16.04.2022
Mihailo Maksimović šokirao je sve kada je u svojoj Fejsbuk grupi izneo detalje o rijaliti učesnicama koje su se nalazile u njegovom katalogu. Naime, Maksimović je opisivao svoje radnice, koje su učestvovale u rijalitijima na osnovu karaktera i… »
Radila je za mene - iz novog sada je, ima veze s amerikom! Makro opisao devojke iz rijalitija: Popularna je starleta!

Radila je za mene - iz novog sada je, ima veze s amerikom! Makro opisao devojke iz rijalitija: Popularna je starleta!

Mondo 16.04.2022
Estradni makro Mihailo Maksimović opisao je neke od devojaka iz rijalitija koje su se nalazile u njegovom katalogu. Estradni makro Mihailo Maksimović opisao je neke od devojaka iz rijalitija koje su se nalazile u njegovom katalogu. Maksimović je na… »

Vesti dana »