Povezane vesti

"Više ne gledam u pravcu vuka Jeremića": Đilas o odnosima u opoziciji i Zdravku Ponošu, otkriva i da li će na Vučićevu…

"Više ne gledam u pravcu vuka Jeremića": Đilas o odnosima u opoziciji i Zdravku Ponošu, otkriva i da li će na Vučićevu…

Blic 16.04.2022
Na razgovor o novim izborima u Beogradu došao sam kao bivši gradonačelnik i u ime svoje partije, nisam se nalazio tajno i nikada nisam rekao da idem u ime cele opozicije, kaže lider Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas. - Takva moja odluka… »
Đilas: Svesno sam doneo odluku da pokušam da učinim nešto na smirivanju tenzija u društvu

Đilas: Svesno sam doneo odluku da pokušam da učinim nešto na smirivanju tenzija u društvu

Beta 16.04.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Djilas izjavio je, povodom njegovog razgovora sa predsednikom Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandrom Vučićem, da je "potpuno svesno doneo odluku da pokuša da učini nešto i po pitanju… »
Djilas: Svesno sam doneo odluku da pokušam da učinim nešto na smirivanju tenzija u društvu

Djilas: Svesno sam doneo odluku da pokušam da učinim nešto na smirivanju tenzija u društvu

Radio sto plus 16.04.2022
„Da, seo sam i zbog toga razgovarao sa Aleksandrom Vučićem, koji je ponovo izabran za predsednika Srbije – na izborima koji nisu bili ni fer, ni pošteni, ali čije smo rezultate, zbog velike razlike u glasovima prihvatili svi, uključujući i… »
Đilas: Ne gledam više u pravcu Vuka Jeremića

Đilas: Ne gledam više u pravcu Vuka Jeremića

Nova 16.04.2022
U intervjuu za dnevni list "Danas", predsednik Stranke slobode i pravde, Dragan Đilas, govorio je o reakcijama nakon njegovog nedavnog sastanka sa predsednikom Srbije, Aleksandrom Vučićem i odnosima unutar koalicije "Ujedinjeni za pobedu Srbije"… »

Vesti dana »