Povezane vesti
Naučnici na putu da pronađu lek protiv srčanog udara? Koristili istu tehnologiju kao za vakcine protiv kovida
Kurir 16.04.2022
Genetsko praćenje korišćeno za kreiranje vakcina protiv kovida sada se prilagođava kako bi pomoglo u regeneraciji srca oštećenih srčanim zastojima. Naučnici sa Kraljevskog koledža u Londonu su pratili genetske kodove (mRNK) koji proizvode proteine za… »
Naučnici na pragu da otkriju lek koji oporavlja srce posle srčanog udara
Telegraf 16.04.2022
Slična tehnologija je korišćena za kreiranje vakcina Fajzer i Moderna. Genetsko praćenje korišćeno za pravljenje vakcina protiv korona virusa sada se prilagođava da pomogne u regeneraciji srca koje je oštećeno srčanim udarom. Naučnici sa Kraljevskog… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO U Užice stigao i auto-prevoznik Milomir Jaćimović, studenti objavili fotografiju: „Gospodin zvani čast, pravda, sloboda i vernost!“
Nova pre 31 minutajoš 30 povezanih

U Užicu počelo okupljanje učesnika protesta koji traže oslobađanje pritvorenih
RTV pre 16 minutajoš 21 povezana

Viši sud u Novom Sadu vratio predmet tužilaštvu, omogućen nastavak istrage o padu nadstrešnice
Euronews pre 1 satjoš 18 povezanih