Povezane vesti

Supruga Viktora Medvedčuka se sada obratila i Putinu Pomozite u razmeni mog muža video

Supruga Viktora Medvedčuka se sada obratila i Putinu Pomozite u razmeni mog muža video

Kurir 16.04.2022
Supruga ukrajinskog političara Viktora Medvedčuka protvorenog u Ukrajini Oksana Marčenko zamolila je u video poruci ruskog predsednika Vladimira Putina da pomogne u razmeni njenog muža. - Poštovani Vladimire Vladimiroviču (Putine), apelujem na vas… »
Ukrajinski sud naložio pritvor proruskog političara Medvedčuka bez kaucije

Ukrajinski sud naložio pritvor proruskog političara Medvedčuka bez kaucije

Slobodna Evropa 16.04.2022
Ukrajinski sud naložio je da Viktor Medvedčuk, lider proruske političke partije, bude u pritvoru bez kaucije nakon što su ga ukrajinski specijalci ponovo uhvatili 12. aprila. U sudskom postupku od 16. aprila u Ličakovu, tužioci su primetili da je… »
Žena zarobljenog putinovog kuma se obratila evropskom lideru! Objavila snimak: Pomozite mi da ovako vratim Viktora!

Žena zarobljenog putinovog kuma se obratila evropskom lideru! Objavila snimak: Pomozite mi da ovako vratim Viktora!

Mondo 16.04.2022
Viktor Medvedčuk uhapšen bez mogućnosti kaucije. Viktor Medvedčuk uhapšen bez mogućnosti kaucije. Supruga zarobljenog ukrajinskog opozicionog lidera Viktora Medvedčukapozvala je britanskog premijera Borisa Džonsona i traži razmenu supruga Viktora… »
Supruga uhapšenog Putinovog saveznika ima predlog za Džonsona: "Pomozite mi da vratim Viktora"

Supruga uhapšenog Putinovog saveznika ima predlog za Džonsona: "Pomozite mi da vratim Viktora"

Telegraf 16.04.2022
Poručuje mu da ima uticaj na ukrajinskog predsednika Volodomira Zelenskog i da traži razmenu supruga Viktora za britanske državljane Ejdena Aslina i Šona Pinera, koji su se predali Rusima. Oksana Marčenko, supruga Viktora Medvedčuka koga je nedavno… »
Supruga Viktora Medvedčuka apeluje na razmenu Britanaca za njenog muža

Supruga Viktora Medvedčuka apeluje na razmenu Britanaca za njenog muža

Euronews 16.04.2022
Supruga ukrajinskog političara Viktora Medvedčuka, Oksana Marčenko, objavila je video u kojem se obratila porodicama i prijateljima britanskih državljana, koje su nedavno zarobile ruske snage, da ih razmene za njenog muža. "U vašoj je moći da… »
Žena Putinovog kuma pokušava da spasi muža: Poslala poruku Britancima

Žena Putinovog kuma pokušava da spasi muža: Poslala poruku Britancima

Nova 16.04.2022
Oksana Marčenko, supruga ukrajinskog političara Viktora Medvedčuka pozvala je London da zameni zarobljene Britance u Donbasu za njenog muža. Ona je zatražila od rođaka Britanaca, koje su zarobili ruska i donjecka vojska, da dobiju dozvolu za razmenu… »

Vesti dana »