Povezane vesti

Dizajnerka je napljuvala na mrežama, stigao odgovor! Nastavak sage o seksi kostimima za spot, evo šta kaže tim Sare Jo!

Dizajnerka je napljuvala na mrežama, stigao odgovor! Nastavak sage o seksi kostimima za spot, evo šta kaže tim Sare Jo!

Mondo 17.04.2022
Oglasio se PR tim Sare Jovanović. Oglasio se PR tim Sare Jovanović. Sara Jovanović, poznatija kao Sara Jo, objavila je spot za novu pesmu "Divlja", ali se sada našla na meti kritika dizajnerke Tijana Pavlov čije je kostime nosila u spotu. Tijana je u… »
Oglasio se PR tim Sare Jo nakon napada domaće dizajnerke na pevačicu: Evo šta su imali da poruče!

Oglasio se PR tim Sare Jo nakon napada domaće dizajnerke na pevačicu: Evo šta su imali da poruče!

Kurir 17.04.2022
Sara Jo nedavno je objavila novi spot i pesmu "Divlja" u sado-mazo fazonu u kom pevačica i njeni plesači nose kostime koji prate celu priču. Nakon toga u javnosti se oglasila izvesna Tijana Pavlov, dizajnerka, koja tvrdi da je Sara od nje pozajmila… »
Od Marine Abramović do Madone: Pet referenci iz novog spota Sare Jo (VIDEO)

Od Marine Abramović do Madone: Pet referenci iz novog spota Sare Jo (VIDEO)

Nova 17.04.2022
Sara Jo objavila je ekscentrični spot za pesmu "Divlja" koji je stariju generaciju podsetio na legendarni spot Lepe Brene za pesmu "Robinja", objavljen pre trideset tri godine. Međutim, prave reference u spotu zapravo se odnose na kultne ličnosti iz… »
Uzela si 15 kostima i nisi ispoštovala dogovor: Saru Jo javno isprozivala dizajnerka - Fali joj lepo vaspitanje! Skandal

Uzela si 15 kostima i nisi ispoštovala dogovor: Saru Jo javno isprozivala dizajnerka - Fali joj lepo vaspitanje! Skandal

Mondo 17.04.2022
Modna dizajnerka oglasila se na Instagramu i tvrdi da je Sara Jo nije nigde ni spomenula. Modna dizajnerka oglasila se na Instagramu i tvrdi da je Sara Jo nije nigde ni spomenula. Sara Jovanović, poznatija kao Sara Jo, pre dva dana je objavila spot za… »
Uzela si kostime od mene, a nisi me pomenula! Domaća dizajnerka žestoko isprozivala Saru Jo zbog spota u sado-mazo stilu

Uzela si kostime od mene, a nisi me pomenula! Domaća dizajnerka žestoko isprozivala Saru Jo zbog spota u sado-mazo stilu

Kurir 17.04.2022
Dizajnerka Tijana Pavlov javno je iskritikovala pevačicu Saru Jo, kojoj je, kako tvrdi, ustupila kostime za potrebe snimanja spota za pesmu "Divlja". Novi spot pop pevačice nije prošao nezapaženo, mahom zbog nekoliko atraktivnih sado-mazo kostima koje… »
Kako je Sara Jo skinula Lepu Brenu 33 godina kasnije: Postoji bitna razlika

Kako je Sara Jo skinula Lepu Brenu 33 godina kasnije: Postoji bitna razlika

Nova 17.04.2022
Sara Jo objavila je ekscentrični spot za pesmu "Divlja" koji je stariju generaciju podsetio na legendarni spot Lepe Brene za pesmu "Robinja", objavljen pre trideset tri godine. Novi spot pop pevačice Sare Jo nije prošao nezapaženo, mahom zbog nekoliko… »
Dizajnerka isprozivala Saru Jo: Uzela si kostime od mene, a nisi me pomenula

Dizajnerka isprozivala Saru Jo: Uzela si kostime od mene, a nisi me pomenula

Nova 17.04.2022
Dizajnerka Tijana Pavlov javno je iskritikovala pevačicu Saru Jo, kojoj je ustupila kostime za potrebe snimanja spota za pesmu "Divlja". Novi spot pop pevačice nije prošao nezapaženo, mahom zbog nekoliko atraktivnih sado-mazo kostima koje je… »

Vesti dana »