Povezane vesti

Razdvoj pse ili zovem policiju! Očevidac prebijanja žene u Zemunu kaže da su snimku događaja prethodila dva minuta drame

Razdvoj pse ili zovem policiju! Očevidac prebijanja žene u Zemunu kaže da su snimku događaja prethodila dva minuta drame

Kurir 17.04.2022
Snimak krvničkog prebijanja žene u Zemunu je munjevitom brzinom obišao društvene mreže. Pored osuda koje su opravdano upućene napadaču, ljudi na društvenim mrežama su osudili i ponašanje drugog momka, B. P. koji se vidi na snimku. Prebijanju… »
Očevidac nasilja u Zemunu: Pokušao sam da razdvojim pse i zapretio da ću pozvati policiju

Očevidac nasilja u Zemunu: Pokušao sam da razdvojim pse i zapretio da ću pozvati policiju

Radio 021 17.04.2022
Redakciji N1 javio se Boris Petković koji je u petak bio očevidac incidenta u Zemunu kada je muškarac sa pit bulom napao i povredio ženu koja je šetala svog labradora. Petković, koji se sa svojim psom vidi na snimku incidenta objavljenom na… »
Očevidac nasilja u Zemunu: Horor trajao tri minuta, pokušao sam da razdvojim pse

Očevidac nasilja u Zemunu: Horor trajao tri minuta, pokušao sam da razdvojim pse

N1 Info 17.04.2022
Redakciji N1 javio se Boris Petković koji je u petak bio očevidac incidenta u Zemunu kada je muškarac sa pit bulom napao i povredio ženu koja je šetala psa labradora. Petković, koji se sa svojim psom vidi na snimku incidenta objavljenom na… »
Očevidac nasilja u Zemunu: Horor trajao tri minuta, hteo sam da razdvojim pse

Očevidac nasilja u Zemunu: Horor trajao tri minuta, hteo sam da razdvojim pse

Nova 17.04.2022
Redakciji N1 javio se Boris Petković koji je u petak bio očevidac incidenta u Zemunu kada je muškarac sa pit bulom napao i povredio ženu koja je šetala psa labradora. Petković, koji se sa svojim psom vidi na snimku incidenta objavljenom na… »

Vesti dana »