Povezane vesti
Sagovornici Danasa o nedodeljivanju pete TV frekvencije: REM se stavio iznad zakona
Danas 17.04.2022
Regulatorno telo za elektronske medije nije raspisalo konkurs za petu nacionalna TV frekvencija, koju je pre deset godina izgubila televizija Avala. REM je raspisao samo redovni konkurs za četiri popunjene frekvencije koje se obnavljaju na 10 godina. To… »
Krstić i Cvejić: REM dužan da objasni zašto nema konkursa za petu frekvenciju
N1 Info 17.04.2022
Posle odluke Saveta REM da raspiše konkurs za nacionalne TV frekvencije, gostujuci na TV Nova S profesorka FPN Aleksandra Krstić i profesor Filozofskog fakulteta i bivši član Saveta REM Slobodan Cvejić ocenili su da regulatorno telo mora da objasni koji… »
Cvejić i Krstić: Čudno zašto se ne razmatra dodela pete nacionalne frekvencije
Nova 17.04.2022
Savet REM raspisao je posle devet godina javni konkurs za izdavanje četiri dozvole za televizijsko i četiri dozvole za radijsko emitovanje. Peta frekvencija, bez adekvatnog objašnjenja, nije uvrštena, iako televizije N1 i Nova S koje će se prijaviti na… »
Vesti dana »
Delegacija Odbora za spoljne poslove EP nakon posete Skupštini Srbije sastala se sa predstavnicima akademske zajednice i ministrom Starovićem (foto)
Blic pre 32 minutajoš 56 povezanih
Nove cene goriva i mogući preokret u vlasničkoj strukturi NIS-a
IndeksOnline pre 3 satajoš 34 povezane
Stigao vam je račun za struju u koji sumnjate: Evo u kako podneti prigovor i kada je moguće
Blic pre 5 satijoš 9 povezanih
Deo opozicije posle sastanka sa delegacijom EP: Problemi u pravosuđu i medijima, represija prema građanima
RTS pre 2 satajoš 25 povezanih




