Povezane vesti

Pretučena žena iz zemuna za Kurir: Sva sam u modricama, a samo sam branila svog psa, jer on je sve što imam!

Pretučena žena iz zemuna za Kurir: Sva sam u modricama, a samo sam branila svog psa, jer on je sve što imam!

Kurir 17.04.2022
Ne mogu da verujem šta sam preživela! Sva sam u modricama, a samo sam branila svog psa. Uplašila sam se za njegov život, jer mi je on sve na svetu, samo njega imam. Ovim rečima za Kurir počela je svoju ispovest S. V. (58) koja je preživela jezivo… »
Nosim šoker, ali postoji razlog za to: Žena koju je tukao nasilnik progovorila

Nosim šoker, ali postoji razlog za to: Žena koju je tukao nasilnik progovorila

Nova 17.04.2022
"Ne mogu da verujem šta sam preživela! Sva sam u modricama, a samo sam branila svog psa. Uplašila sam se za njegov život, jer mi je on sve na svetu, samo njega imam", izjavila je žena sa video snimka koji je juče preplavio društvene mreže, na… »
Napadnuta žena iz Zemuna priznala da nosi šoker: "Huškao je svog psa, smejao se, navijao, u modricama sam"

Napadnuta žena iz Zemuna priznala da nosi šoker: "Huškao je svog psa, smejao se, navijao, u modricama sam"

Telegraf 17.04.2022
- Bukvalno je navijao dok sam ja pokušavala da obuzdam njegovog pitbula. Videli ste na snimku, udarao me je. Samo sam ga molila i ponavljala: "Molim te, molim te", ali ništa nije uradio samo se smejao - ispričala je napadnuta žena. Ne mogu da verujem… »

Vesti dana »