Povezane vesti

Neka se lično uveri da Rusi sprovode genocid! Zelenski pozvao Makrona da dođe u Ukrajinu - "Na ulicama su bili leševi"

Neka se lično uveri da Rusi sprovode genocid! Zelenski pozvao Makrona da dođe u Ukrajinu - "Na ulicama su bili leševi"

Mondo 17.04.2022
Francuski predsednik je odbio da osudi "genocid" u Ukrajini, naveo je Zelenski. Francuski predsednik je odbio da osudi "genocid" u Ukrajini, naveo je Zelenski. Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski rekao je da je pozvao Emanuela Makrona da dođe u… »
Zelenski pozvao Bajdena da dođe u Kijev: "Treba da dođe i vidi šta se ovde dešava"

Zelenski pozvao Bajdena da dođe u Kijev: "Treba da dođe i vidi šta se ovde dešava"

Telegraf 17.04.2022
Zelenski je u intervjuu za CNN rekao da misli da će Bejden posetiti Ukrajinu. Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski pozvao je danas predsednik Sjedinjenih Američkih Država Džoa Bajdena da poseti Ukrajinu i ponovio da nije spreman da se odrekne… »
Zelenski odgovorio Makronu: Dođi u Ukrajinu i sam se uveri da li je ovo genocid

Zelenski odgovorio Makronu: Dođi u Ukrajinu i sam se uveri da li je ovo genocid

Telegraf 17.04.2022
U razgovoru objavljenom u nedelju ukrajinski predsednik je takođe rekao da želi da Džo Bajden poseti Ukrajinu jer ga je ove nedelje iznenadio izjavom u kojoj Ruse optužuje za genocid. Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski rekao je da je pozvao… »
Zelenski: Bajden treba da dođe u Ukrajinu i vidi sve svojim očima

Zelenski: Bajden treba da dođe u Ukrajinu i vidi sve svojim očima

Nova 17.04.2022
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da bi predsednik SAD Džozef Bajden trebalo da poseti Ukrajinu i da izbeglice, koje su napustile tu zemlju, još ne treba da se vraćaju. „Mislim da Bajden, kao predsednik SAD, treba da dođe ovde i… »
Makron i Bajden dobili poziv da posete Ukrajinu: “Dođite ovde i sve vidite svojim očima”

Makron i Bajden dobili poziv da posete Ukrajinu: “Dođite ovde i sve vidite svojim očima”

Vesti online 17.04.2022
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski pozvao je predsednika Francuske Emanuela Makrona da poseti Ukrajinu kako bi se iz prve ruke uverio da ruske snage sprovode “genocid”. Zelenski pozvao i Bajdena da poseti Ukrajinu. – Razgovarao sam sa Makronom… »
Zelenski pozvao predsednika SAD da poseti Ukrajinu

Zelenski pozvao predsednika SAD da poseti Ukrajinu

Slobodna Evropa 17.04.2022
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da bi predsednik Sjedinjenih Američkih Država (SAD) Džozef Bajden (Joseph Biden) trebalo da poseti Ukrajinu i da izbeglice, koje su napustile tu zemlju, još ne treba da se vraćaju. "Mislim da… »
Zelenski: Bajden bi trebalo da poseti Ukrajinu, nemamo nameru da predamo Donbas

Zelenski: Bajden bi trebalo da poseti Ukrajinu, nemamo nameru da predamo Donbas

N1 Info 17.04.2022
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da bi predsednik SAD Džozef Bajden trebalo da poseti Ukrajinu i da izbeglice, koje su napustile tu zemlju, još ne treba da se vraćaju. „Mislim da Bajden, kao predsednik SAD, treba da dođe ovde i… »

Vesti dana »