Povezane vesti

Trudna sam! U 5. Sam mesecu! Stanija Dobrojević pokazala ogroman stomak i šokirala priznanjem! Odmah se oglasila! (video)

Trudna sam! U 5. Sam mesecu! Stanija Dobrojević pokazala ogroman stomak i šokirala priznanjem! Odmah se oglasila! (video)

Kurir 17.04.2022
Bivša rijaliti učesnica i starleta Stanija Dobrojević zaintirigirala je mnoge objavom na društvenoj mreži gde je istakla da je trudna i da je u 5. mesecu trudnoće. Naime, Stanija je objavila snimak na svom Instagram profilu na kom je mazila stomak i… »
(Video) Šok! "trudna sam, u 5. Sam mesecu": Stanija objavila snimak sa stomakom, pa usledio obrt

(Video) Šok! "trudna sam, u 5. Sam mesecu": Stanija objavila snimak sa stomakom, pa usledio obrt

Blic 17.04.2022
Stanija Dobrojević iznenadila je svoje pratioce na Instagramu objavom na kojoj kaže da je trudna i da je u 5. mesecu. Naime, Stanija je objavila snimak na svom Instagram profilu na kojem njena drugarica mazi stomak, a onda starleta na engleskom jeziku… »
"U 5. Sam mesecu!" Stanija Dobrojević Trudna?! Starleta zapalila mreže snimkom stomaka, odmah se oglasila! (video)

"U 5. Sam mesecu!" Stanija Dobrojević Trudna?! Starleta zapalila mreže snimkom stomaka, odmah se oglasila! (video)

Mondo 17.04.2022
Stanija Dobrojević iznenadila pratioce. Stanija Dobrojević iznenadila pratioce. Stanija Dobrojević već neko vreme odmara u Americi odakle svakodnevno objavljuje fotke, a sada je pratioce iznenadila objavom u kooj je snimila svoj stomak. S obzirom da… »

Vesti dana »