Povezane vesti

Kažu da prodam kuću i dam joj pola, zašto? Muškarac moli za pomoć - "Moja žena kao da je imala transplantaciju ličnosti"

Kažu da prodam kuću i dam joj pola, zašto? Muškarac moli za pomoć - "Moja žena kao da je imala transplantaciju ličnosti"

Mondo 17.04.2022
Muškarac je podelio svoju ispovest o ženi koja ga je ostavila nakon 43 godine braka. Muškarac je podelio svoju ispovest o ženi koja ga je ostavila nakon 43 godine braka. Šezdesetogodišnji Britanac podelio je svoju priču na jednom forumu, u kojoj je… »
Ostavila muža posle 40 godina braka: "Našla je novu ljubav na internetu"

Ostavila muža posle 40 godina braka: "Našla je novu ljubav na internetu"

Telegraf 17.04.2022
Dok je suprug mislio da mu se žena dopisuje sa prijateljicama, ona je na mrežama za upoznavanje našla novog partnera. Da u emotivnim vezama i braku nema garancija uverio se i anonimni Britanac koji je podelio svoju životnu priču, a kojeg je supruga… »
Žena me ostavila posle 43 godine braka: Slomljeni muškarac ispričao potresne detalje veze, a ne može da prežali jednu…

Žena me ostavila posle 43 godine braka: Slomljeni muškarac ispričao potresne detalje veze, a ne može da prežali jednu…

Kurir 17.04.2022
Britanac od 60 godina objavio je tužnu ljubavnu priču o tome kako mu se brak raspao nakon dugog niza godina, napustila ga je supruga, s kojom je bio još od srednje škole. Slomilo ga je, kaže ovaj neimenovani Britanac, to što je novog muškarca… »

Vesti dana »

Srbija do boda golom u poslednjem minutu (video)

Srbija do boda golom u poslednjem minutu (video)

Politika pre 5 minutajoš 129 povezanih
Osmaci na testu iz srpskog osvojili u proseku 11,55 poena

Osmaci na testu iz srpskog osvojili u proseku 11,55 poena

Danas pre 35 minutajoš 66 povezanih
RHMZ ponovo upozorava na izražen toplotni talas

RHMZ ponovo upozorava na izražen toplotni talas

Politika pre 2 satajoš 30 povezanih
Jedan radnik nastradao u požaru u fabrici u Šidu

Jedan radnik nastradao u požaru u fabrici u Šidu

Euronews pre 35 minutajoš 28 povezanih
Najavljen sastanak Vučića i Kurtija 26. juna u Briselu

Najavljen sastanak Vučića i Kurtija 26. juna u Briselu

Novi magazin pre 1 satjoš 20 povezanih