Povezane vesti
Broj žrtava poplava u Južnoj Africi porastao na 443
N1 Info 17.04.2022
U poplavama koje su zahvatile Južnu Afriku stradale su 443 osobe, uglavnom na području Durbana na istočnoj obali, saopštile su tamošnje vlasti novi bilans žrtava. „Broj mrtvih sada iznosi 443“, izjavio je neimenovani lokalni zvaničnik i dodao da se 63… »
Katastrofalne poplave u južnoj Africi: Stradale 443 osobe, 63 se vode kao nestale
Kurir 17.04.2022
U poplavama koje su zahvatile Južnu Afriku stradale su 443 osobe, uglavnom na području Durbana na istočnoj obali, saopštile su lokalne vlasti. "Broj mrtvih sada iznosi 443", rekao je premijer provincije KvaZulu-Natal, Sihle Zikalala i dodao da se 63… »
U poplavama u Južnoj Africi stradale 443 osobe
Slobodna Evropa 17.04.2022
U poplavama koje su zahvatile Južnu Afriku stradale su 443 osobe, uglavnom na području Durbana na istočnoj obali, saopštile su u nedelju, 17. aprila, tamošnje vlasti novi bilans žrtava. "Broj mrtvih sada iznosi 443", izjavio je neimenovani lokalni… »
Vesti dana »
Završen pretres stana brata Mila Đukanovića u Podgorici, inspektori krenuli ka Nikšiću
Danas pre 6 satijoš 2 povezane
Vučić i Rama za nemački list: Ne insistiramo na članstvu u EU, već na prijemu u jedinstveno evropsko tržište i Šengensku zonu
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Tramp: Nisam zadovoljan dosadašnjim tokom pregovora sa Iranom, uvek postoji rizik od dugog sukoba
Danas pre 5 satijoš 2 povezane





