Povezane vesti

Prosvetarima po 10.000 dinara do kraja aprila

Prosvetarima po 10.000 dinara do kraja aprila

Politika 17.04.2022
Za sedam dana svih 133.000 prosvetara primiće po 10.000 dinara, rekao je večeras predsednik Srbije Aleksandar Vučić, prenosi Tanjug. On je rekao da će finansijsku podršku prosvetari primiti između Vaskrsa i 1. maja, što je oko 1,58 milijardi… »
Vučić: Sukob u Ukrajini pogađa i našu zemlju

Vučić: Sukob u Ukrajini pogađa i našu zemlju

Dnevnik 17.04.2022
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da se, od kada je krenulo krajem februara sve između Rusije i Ukrajine, nalazimo u jednoj vrsti svetskog sukoba, svetskog rata. „To što gledamo na televiziji mrtve i ranjene je jedan deo… »
Vučić: Ukoliko Đilas želi da ide na prevremene beogradske izbore, mi smo spremni

Vučić: Ukoliko Đilas želi da ide na prevremene beogradske izbore, mi smo spremni

Euronews 17.04.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u večerašnjem gostovanju u emisiji Hit tvit najavio da će prosvetni radnici između Uskrsa i 1. maja dobiti 10.000 dinara pomoći, a da mlađe od 30 godina od 1. juna očekuje još 100 evra na računima. Osvrnuo… »
Vučić: Prosvetnim radnicima po 10.000 dinara između praznika

Vučić: Prosvetnim radnicima po 10.000 dinara između praznika

Vesti online 17.04.2022
Aleksandar Vučić je izjavio večeras da će između Uskrsa i Prvog maja svi prosvetni radnici dobiti jednokratnu pomoć u iznosu od 10.000 dinara. Svih 133.000 zaposlenih u prosvetnom sektoru dobiće, za sedam dana, po 10.000 dinara pomoći, najavio je… »
Vučić: Ako opozicija bude insistirala, mi nemamo problem da idemo na izbore u Beogradu

Vučić: Ako opozicija bude insistirala, mi nemamo problem da idemo na izbore u Beogradu

RTS 17.04.2022
Ako opozicija bude insistirala, mi nemamo problem da idemo na izbore u Beogradu, rekao je predsednik Aleksandar Vučić dodajući da je spreman da razgovara sa svim. Kada je reč o vremenu održavanja izbora, smatra da novembar nije realna opcija. Najavio… »
Vučić: Uvođenje sankcija Rusiji koštalo bi Srbiju njenih principa

Vučić: Uvođenje sankcija Rusiji koštalo bi Srbiju njenih principa

Nova 17.04.2022
Aleksandar Vučić, gostujući u emisiji "Hit tvit" na TV Pink, rekao je da veruje da će se posledice rata u Ukrajini osećati tri ili četiri godine, te da se taj rat odražava i na Srbiju. Kada su u pitanju sankcije Rusiji, rekao je da i uvođenje i… »
Vučić: Ekonomske posledice rata u Ukrajini neće proći ni za tri, četiri godine

Vučić: Ekonomske posledice rata u Ukrajini neće proći ni za tri, četiri godine

N1 Info 17.04.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je pitanje da li će Srbija moći da izlazi na finansijsko tržište zbog lošijih kamatnih stopa na evropske kredite, koje su posledica rata u Ukrajini. „Pitanje da li uopšte možemo da izlazimo na… »
Vučić: Skupo nas košta što nismo uveli sankcije Rusiji

Vučić: Skupo nas košta što nismo uveli sankcije Rusiji

Vesti online 17.04.2022
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je večeras da Srbiju mnogo košta što nije uvela sankcije Rusiji, ali bi je koštalo i kada bi to učinila, a koštalo bi nas i našeg principa, te je poručio da je na nama da se ponašamo u skladu sa međunarodnim… »
Vučić: Prosvetnim radnicima po 10.000 dinara između praznika

Vučić: Prosvetnim radnicima po 10.000 dinara između praznika

Nova 17.04.2022
Aleksandar Vučić je, gostujući u "Hit tvitu" na TV Pink rekao da će između Uskrsa i Prvog maja svi prosvetni radnici dobiti jednokratnu pomoć u iznosu od 10.000 dinara. Svih 133.000 zaposlenih u prosvetnom sektoru dobiće, za sedam dana, po 10.000… »
Vučić: Neuvođenje sankcija Rusiji mnogo košta, ali bi nas i uvođenje koštalo

Vučić: Neuvođenje sankcija Rusiji mnogo košta, ali bi nas i uvođenje koštalo

RTV 17.04.2022
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da veruje da će se posledice rata u Ukrajini osećati tri ili četiri godine i da se taj rat odražava na Srbiju, a istakao je da i uvođenje i neuvođenje sankcija Rusiji košta Srbiju. On… »
Vučić: Srbiju mnogo košta to što nije uvela sankcije Rusiji

Vučić: Srbiju mnogo košta to što nije uvela sankcije Rusiji

Radio 021 17.04.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da veruje da će se posledice rata u Ukrajini osećati tri ili četiri godine i da uvođenje i neuvođenje sankcija Rusiji košta Srbiju. "Pitanje da li uopšte možemo da izlazimo na finansijsko tržište… »
"Dobro je što kod nas nema mrtvih i ranjenih" Vučić o posledicama rata u Ukrajini: Taj sukob pogađa našu zemlju

"Dobro je što kod nas nema mrtvih i ranjenih" Vučić o posledicama rata u Ukrajini: Taj sukob pogađa našu zemlju

Srbija danas 17.04.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gost je emisije "Hit Tvit" na televiziji Pink. Predsednik je govorio o Rusiji i Ukrajini, i dodao da je od kako je sve počelo, bilo da je priznanje Donjecka i Luganska, ili od početka operacije, mi svi nalazimo u… »
Predsednik Vučić o sankcijama Rusiji: "Mnogo nas košta što ih nismo uveli..."

Predsednik Vučić o sankcijama Rusiji: "Mnogo nas košta što ih nismo uveli..."

Srbija danas 17.04.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gost je emisije "Hit Tvit" na televiziji Pink, u kojoj je govorio i o sankcijama Rusiji. - Da danas želim da budem svetski heroj broj jedan, bilo bi dovoljno da kažem bilo šta protiv Putina, i svi bi mi delili… »

Vesti dana »