Povezane vesti

Vučić Đilasu o novim izborima u Beogradu: Moj odgovor je suštinski "da", videćemo za tehničke detalje

Vučić Đilasu o novim izborima u Beogradu: Moj odgovor je suštinski "da", videćemo za tehničke detalje

Telegraf 17.04.2022
Vučić je najavio da će predložiti SNS da se ide na nove beogradske izbore. - Moj odgovor je suštinski "da", videćemo za tehničke detalje - rekao je predsednik Srbije i SNS Aleksandar Vučić na TV Pink odgovarajući na predlog predsednika Stranke… »
Vučić rekao da je spreman na ponavljanje izbora u Beogradu

Vučić rekao da je spreman na ponavljanje izbora u Beogradu

Slobodna Evropa 17.04.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je 17. aprila za TV Pink da, ukoliko najveća opoziciona lista bude želela prevremene gradske izbore u Beogradu, da je on spreman za ponavljanje izbora. "Mi smatramo da je logično da ima neka pauza od šest… »
Ako najjača opozicija hoće izbore, ići ćemo na izbore

Ako najjača opozicija hoće izbore, ići ćemo na izbore

Dnevnik 17.04.2022
BEOGRAD: „Ukoliko najjača opoziciona lista bude želela da ide na prevremene gradske izbore, mi smo spremni, izjavio je večeras predsednik Srbije i SNS Aleksandar Vučić i dodao da će to biti njegov predlog Predsedništvu i Glavnom odboru Srpske… »
Moj odgovor je „da“: Vučić o zahtevu Đilasa za ponavljanjem izbora u Beogradu

Moj odgovor je „da“: Vučić o zahtevu Đilasa za ponavljanjem izbora u Beogradu

Nova 17.04.2022
Na sastanku koji je nedavno izazvao burne reakcije javnosti, Aleksandar Vučiučić i Đilas razgovarali su o ponavljanju glasanja u Beogradu, kao i njegovom legitimitetu, rekao je Vučić gostujući u emisiji "Hit tvit" na TV Pink. „Imali smo pristojan… »
Vučić: Ako opozicija bude insistirala, predložiću stranci da idemo na nove izbore u Beogradu

Vučić: Ako opozicija bude insistirala, predložiću stranci da idemo na nove izbore u Beogradu

Sputnik 17.04.2022
„Ukoliko najjača opoziciona lista bude želela da ide na prevremene gradske izbore, mi smo spremni“, izjavio je večeras predsednik Srbije i SNS Aleksandar Vučić i dodao da će to biti njegov predlog Predsedništvu i Glavnom odboru Srpske… »
Lider SNS: Ako opozicija bude insistirala, predložiću nove izbore u Beogradu

Lider SNS: Ako opozicija bude insistirala, predložiću nove izbore u Beogradu

N1 Info 17.04.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da, ukoliko najveća opoziciona lista u Beogradu želi da ide na prevremene gradske izbore, on će to predložiti glavnom odboru Srpske napredne stranke. Vučić je na televiziji Pink istakao da misli da… »
Vučić: Ukoliko najveća opoziciona lista želi da se ponove izbori u Beogradu - ja sam za

Vučić: Ukoliko najveća opoziciona lista želi da se ponove izbori u Beogradu - ja sam za

Radio 021 17.04.2022
Predsednik Srbije i SNS Aleksandar Vučić izjavio je da ukoliko najveća opoziciona lista u Beogradu želi da ide na prevremene gradske izbore, on će to predložiti glavnom odboru SNS. Vučić je na televiziji Pink istakao da misli da treba da protekne… »
Vučić o razgovoru sa Đilasom: Pitao me da li možemo da idemo na izbore - ukoliko smatraju da treba da idemo, moj odgovor je…

Vučić o razgovoru sa Đilasom: Pitao me da li možemo da idemo na izbore - ukoliko smatraju da treba da idemo, moj odgovor je…

Kurir 17.04.2022
Nisam imao potrebu da se pravdam bilo kome, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na pitanje zašto se nije oglasio posle sastanka sa Đilasom. "Imali smo pristojan razgovor. Svi znate šta on misli o meni i ja o njemu. Nisam ni njemu ni… »

Vesti dana »