Povezane vesti

Drama u Bostonu, pa delirijum u dvorani! Pobeda Seltiksa uz zvuk sirene!

Drama u Bostonu, pa delirijum u dvorani! Pobeda Seltiksa uz zvuk sirene!

Sportske.net 18.04.2022
Izvanredan meč u Bostonu, u prvom meču četvrtfinalne serije plej-ofa u Istočnoj konferenciji. Seltiksi su posle velike borbe na svom terenu, košem u poslednjoj sekundi savladali Bruklin Netse sa 115:114! Prvo poluvreme bilo je uglavnom ravnopravno… »
Kažu mi da sam pi**ka, a ja ih pogledam u oči! Boston još mrzi Kajrija zbog izdaje: "Da im prećutim psovke? Je*eš to!"

Kažu mi da sam pi**ka, a ja ih pogledam u oči! Boston još mrzi Kajrija zbog izdaje: "Da im prećutim psovke? Je*eš to!"

Mondo 18.04.2022
Jedno mu nikad nisu oprostili i od tada je uvek "ratno stanje" kada jedan od najboljih igrača na svetu dolazi u Boston. Jedno mu nikad nisu oprostili i od tada je uvek "ratno stanje" kada jedan od najboljih igrača na svetu dolazi u Boston. Plejmejker… »
Vreme je stalo! Boston eksplodirao u poslednjoj sekundi: Tejtum uz zvuk sirene srušio Bruklin i čudesnog Kajrija!

Vreme je stalo! Boston eksplodirao u poslednjoj sekundi: Tejtum uz zvuk sirene srušio Bruklin i čudesnog Kajrija!

Mondo 18.04.2022
Spektakl u TD Gardenu! Spektakl u TD Gardenu! Boston Seltiksi pobedili su Bruklin Netse 115:114 u prvoj utakmici prve runde plej-ofa. Heroj trijumfa bio je Džejson Tejtum, koji je uz zvuk sirene položio loptu u koš i učinio da dvorana eksplodira… »
VIDEO Boston spektakularnim košem u poslednjoj sekundi srušio Netse

VIDEO Boston spektakularnim košem u poslednjoj sekundi srušio Netse

Nova 18.04.2022
Zbog ovoga je NBA liga neprevaziđena. Košarkaši Boston Seltiksa savladali su Bruklin Netse u prvoj utakmici prve runde plej-ofa NBA lige rezultatom 115:114 košem Džejsona Tejtuma u poslednjoj sekundi meča. Tvrd susred odigrale su obe ekipe, Boston… »

Vesti dana »