Povezane vesti

"Pretio sam predsedniku, zaboravio sam da popijem lekove": Saslušan osumnjičeni zbog pozivanja na smrt Vučića

"Pretio sam predsedniku, zaboravio sam da popijem lekove": Saslušan osumnjičeni zbog pozivanja na smrt Vučića

Telegraf 18.04.2022
On se predstavlja kao bivši glumac amater i tekstopisac. Objavio je na Instagramu video u kome poziva na smrt predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Viši sud u Beogradu odredio je pritvor do 30 dana Beograđaninu N.S. koji je predsedniku Republike… »
Državljaninu Indije određeno zadržavanje zbog pretnji Vučiću

Državljaninu Indije određeno zadržavanje zbog pretnji Vučiću

RTS 18.04.2022
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu odredilo je zadržavanje do 48 sati državljaninu Indije, zbog sumnje da je pretio predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću. Tužilaštvo u saopštenju navodi da je osumnjičeni M. J. M. (29) 16. aprila, iz… »
Određeno zadržavanje muškarcu iz Inđije zbog pretnji Vučiću

Određeno zadržavanje muškarcu iz Inđije zbog pretnji Vučiću

Euronews 18.04.2022
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu je odredilo zadržavanje do 48 sati M.J.M. (29) iz Inđije zbog pretnji predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću. Tužilaštvo u saopštenju navodi da je osumnjičeni 16. aprila, iz prostorija jedne kladionice na… »
Uhapšen Indijac u Beogradu: Pretio da će da ubije predsednika Aleksandra Vučića!

Uhapšen Indijac u Beogradu: Pretio da će da ubije predsednika Aleksandra Vučića!

Kurir 18.04.2022
Treće osnovno javno tužilastvo danas je odredilo zadržavanje osumnjičenom državljaninu Indije M.J.M. (29) zbog sumnje da je pretio da će da napadne predsednika Aleksandra Vučića. - Osumnjičeni se tereti za izvršenje krivičnog dela ugrožavanje… »
U pritvoru muškarac koji je pretio smrću Vučiću

U pritvoru muškarac koji je pretio smrću Vučiću

Nova 18.04.2022
Viši sud u Beogradu odredio je pritvor do 30 dana Beograđaninu N.S. koji je predsedniku Republike Srbije Aleksandru Vučiću uputio pretnje smrću na društvenoj mreži Instagram. Pritvor mu je odredio sudija za prethodni postupak na predlog Višeg… »
Određen pritvor muškarcu koji je pretio smrću predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću

Određen pritvor muškarcu koji je pretio smrću predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću

Euronews 18.04.2022
Viši sud u Beogradu odredio je pritvor do 30 dana Beograđaninu N.S. koji je predsedniku Republike Srbije uputio pretnje smrću na društvenoj mreži Instagram. Pritvor mu je odredio sudija za prethodni postupak na predlog Višeg javnog tužilaštva u… »

Vesti dana »