Povezane vesti

Ćerka Đorđa Balaševića nova članica šampiona Srbije: Drago mi je zbog mog starog, ne smem da otkrivam o čemu se radi

Ćerka Đorđa Balaševića nova članica šampiona Srbije: Drago mi je zbog mog starog, ne smem da otkrivam o čemu se radi

Mondo 18.04.2022
"Veliko pojačanje u Spartaku", objavio je subotički klub. "Veliko pojačanje u Spartaku", objavio je subotički klub. Najuspešniji ženski fudbalski klub u Srbiji, Spartak iz Subotice, predstavio je minulog vikenda novu članicu šampionskog tima… »
Jelena Balašević potpisala ugovor sa Ženskim fudbalskim klubom Spartak iz Subotice

Jelena Balašević potpisala ugovor sa Ženskim fudbalskim klubom Spartak iz Subotice

Danas 18.04.2022
Jelena Balašević, ćerka Đorđe Balaševića, potpisala je ugovor sa višestrukim šampionom Srbije, Ženskim fudbalskim klubom Spartak iz Subotice. „Biti deo ekipe koja je već 13 puta prvak države je veliki izazov i zadovoljstvo za mene kao… »
Od sada je deo šampionskog tima: Ćerka čuvenog pevača želi da se dokaže na novom poslu – ‘Ima onih koji sumnjaju u…

Od sada je deo šampionskog tima: Ćerka čuvenog pevača želi da se dokaže na novom poslu – ‘Ima onih koji sumnjaju u…

Hot sport 18.04.2022
Novi izazov za Jelenu Balašević. Nova članica šampionskog tima ŽFK Spartak je ćerka legendarnog pevača Đorđa Balaševića, Jelena Beba Balašević. Klub iz Vojvodine navodi da će Jelena biti deo marketnig tima. – Biti deo ekipe koja je već 13… »

Vesti dana »