Povezane vesti

"Grudi sam operisala 10 puta, a zadnjicu 20": Starleta Tamara Đurić otkrila koliko novca je pukla na estetske korekcije i…

"Grudi sam operisala 10 puta, a zadnjicu 20": Starleta Tamara Đurić otkrila koliko novca je pukla na estetske korekcije i…

Blic 18.04.2022
Starleta Tamara Đurić otkriva da je grudi operisala deset puta, a zadnjicu čak 20. Đurićeva je mnogo puta išla "pod nož", a sve to koštalo ju je više od 50.000 evra. - Sa 18 godina stavila sam 250 kubika. Sada, posle deset operacija, imam 600… »
Dala hirurgu 10.000 evra da je unakazi: Starleta otkriva detalje svih operacija, ovo će vas šokirati

Dala hirurgu 10.000 evra da je unakazi: Starleta otkriva detalje svih operacija, ovo će vas šokirati

Svet & Skandal 18.04.2022
Tamara Đurić operacije ne krije i otvoreno o njima govori Poznata starleta i rijaliti zvezda Tamara Đurić nikada nije krila da je na sebi uradila veliki broj estetskih intevencija. Naprotiv, ona ističe da ih radi kako bi se osećala mnogo bolje a na… »
Odradila više od 30 plastičnih operacija, zbog jedne zamalo umrla! Dala 50.000 € na zahvate i otkrila šta je sve radila!

Odradila više od 30 plastičnih operacija, zbog jedne zamalo umrla! Dala 50.000 € na zahvate i otkrila šta je sve radila!

Mondo 18.04.2022
Tanara Đurić otkrila šta je sve korigovala na svom licu i telu. Tanara Đurić otkrila šta je sve korigovala na svom licu i telu. Tamara Đurić već danima je u žiži interesovanje zbog optužbi koje je iznela na račun hirurga iz Turske koji joj… »

Vesti dana »