Povezane vesti

Razmena zarobljenika na pomolu? Putinov kum moli: Razmenite me za branioce Marijupolja video

Razmena zarobljenika na pomolu? Putinov kum moli: Razmenite me za branioce Marijupolja video

Kurir 18.04.2022
Dva borca iz Velike Britanije koja su zarobile ruske snage prikazana su danas na ruskoj državnoj televiziji i zatražila da budu razmenjena za proruskog političara kojeg drže ukrajinske vlasti. Rojters navodi da u ovom trenutku nije poznato u kojoj… »
Zarobljeni Britanac moli Džonsona da ga zameni za Medvedčuka, oglasio se i Kremlj

Zarobljeni Britanac moli Džonsona da ga zameni za Medvedčuka, oglasio se i Kremlj

Telegraf 18.04.2022
Medvedčuka, koji važi za Putinovog najbližeg saveznika u Ukrajini, uhapsile su vlasti Kijeva prošle nedelje. Jedan od Britanaca, kojeg su zarobile ruske snage u borbama u Ukrajini, apelovao je na premijera Velike Britanije Borisa Džonsona da pomogne… »
Britanski borci traže pomoć od Džonsona

Britanski borci traže pomoć od Džonsona

Vesti online 18.04.2022
Britanski borci Šon Piner i Ejden Eslin koji su zarobljeni u Ukrajini, zatražili su u video-objavi od premijera Ujedinjenog Kraljevstva Borisa Džonsona da im olakša razmenu za proruskog političara Viktora Medvedčuka, kojeg su ukrajinske vlasti… »
Rusija emitovala video zarobljenih ‘Britanaca’ koji traže razmjenu zarobljenika

Rusija emitovala video zarobljenih ‘Britanaca’ koji traže razmjenu zarobljenika

Al Jazeera 18.04.2022
Ruska državna TV emitovala je video koji prikazuje dva borca istog dana kada je Ukrajina emitovala video proruskog političara koji traži razmjenu zarobljenika. Ruska državna televizija objavila je video koji prikazuje kako dva zarobljena borca iz… »
Haos na ruskoj televiziji! Kremlj ih zarobio, a oni se obratili njemu - Zamenite nas za Putinovog kuma, hoćemo kući!

Haos na ruskoj televiziji! Kremlj ih zarobio, a oni se obratili njemu - Zamenite nas za Putinovog kuma, hoćemo kući!

Mondo 18.04.2022
Bilo je nejasno koliko su dvojica muškaraca mogli slobodno da razgovaraju. Bilo je nejasno koliko su dvojica muškaraca mogli slobodno da razgovaraju. Dva britanska borca koje su ruske snage zarobile u Ukrajini pojavila su se u ponedeljak na ruskoj… »
Zarobljeni Britanci tražili da budu razmenjeni za Medvedčuka

Zarobljeni Britanci tražili da budu razmenjeni za Medvedčuka

Dnevnik 18.04.2022
MOSKVA: Dva britanska borca koja su ruske snage zarobile u Ukrajini danas su preko ruske državne televizije Rusija 24 zatražila da budu razmenjeni za proruskog političara Viktora Medvedčuka, kojeg u zatočeništvu drže ukrajinske vlasti. Nejasno je… »
Razmena zarobljenika na pomolu? Putinov kum moli: "Razmenite me za branioce Marijupolja"; zarobljeni Britanci prikazani na…

Razmena zarobljenika na pomolu? Putinov kum moli: "Razmenite me za branioce Marijupolja"; zarobljeni Britanci prikazani na…

Blic 18.04.2022
Dva borca iz Velike Britanije koja su zarobile ruske snage prikazana su danas na ruskoj državnoj televiziji i zatražila da budu razmenjena za proruskog političara kojeg drže ukrajinske vlasti. Rojters navodi da u ovom trenutku nije poznato u kojoj… »

Vesti dana »