Povezane vesti

Majke gledale kako im vode sinove Pisac otkrio stravične ispovesti rodbine otetih Srba slušao sam užase o odlasku u žutu…

Majke gledale kako im vode sinove Pisac otkrio stravične ispovesti rodbine otetih Srba slušao sam užase o odlasku u žutu…

Kurir 18.04.2022
Trgovina ljudskim organima na Kosovu i Metohiji, koja je poznata pod nazivom "žuta kuća", odigrala se 1999. godine u mestu Burelj u Albaniji. Procenjuje se da je više od 300 Srba stradalo prilikom mučenja i vađenja organa, koji su se slali u Italiju… »
Organi vađeni Srbima u žutoj kući išli za Tursku, nosio sam frižidere na aerodrom! Bivši član OVK otkrio: Ramuš dolazio…

Organi vađeni Srbima u žutoj kući išli za Tursku, nosio sam frižidere na aerodrom! Bivši član OVK otkrio: Ramuš dolazio…

Kurir 18.04.2022
U "žutoj kući" u Albaniji, gde su krajem devedesetih vađeni organi Srbima otetim na Kosmetu, postojala je soba koja je bila opremljena kao privatna klinika. U tu kuću je više puta dolazio nekadašnji komandant Oslobodilačke vojske Kosova (OVK)… »
Šokantno svedočenje dr božića Moj profesor je nestao na KiM zbog organa kojima je trgovala OVK pandorina kutija će se tek…

Šokantno svedočenje dr božića Moj profesor je nestao na KiM zbog organa kojima je trgovala OVK pandorina kutija će se tek…

Kurir 18.04.2022
Dr Ljubiša Božić, specijalista sudske medicine i sudski veštak u emisiji Puls Srbije na Kurir televiziji otkrio je da je na Kosovu i Metohiji nestao njegov profesor i da sumnja da je nestao zbog zločina tzv. OVK i prodaje organa. Organi Srba otetih… »

Vesti dana »