Povezane vesti
Nada Topčagić više nije aktuelna: Zlatan ima novi hit i to od ovog pevača (VIDEO)
Svet & Skandal 18.04.2022
Zlatan Ibrahimović ima švedski pasoš, ali kada je muzički ukus u pitanju onda svi nepogrešivo znaju da su ovdašnji narodnjaci na prvom mestu. Bilo da se opušta, slavi ili tuguje, nema šanse da se ne čuje neki narodnjak. Tako je bilo i ovog puta… »
Hit! Zlatan pleše, a trešti narodnjak koji mnogi ne znaju: Ibrahimović posle Nade Topčagić zapevao i Baju (video)
Mondo 18.04.2022
Pogledajte kako se Zlatan Ibrahimović provodi u opuštenoj atmosferi. Pogledajte kako se Zlatan Ibrahimović provodi u opuštenoj atmosferi. Švedski napadač Zlatan Ibrahimović (40) dobro je poznat kao veliki ljubitelj muzike sa Balkana, pa je tako zbog… »
Vesti dana »

Kritično kod Ivanjice, putevi blokirani zbog oborenih stabala: Ekipe na terenu prvo uklanjanju drveće i lišće pa tek onda čiste sneg - meštani sela odsečeni od sveta (FOTO)
RINA pre 38 minutajoš 49 povezanih

Sednica Skupštine Novog Sada: Na dnevnom redu više od 60 tačaka, najavljen protestni skup
NIN pre 1 satjoš 13 povezanih

Saobraćaj tokom noći bio obustavljen na aerodromu u Minhenu zbog preleta drona
Beta pre 33 minutajoš 17 povezanih