Povezane vesti
Članica REM-a se nada da će Pinku i Hepiju biti oduzeta nacionalna frekvencija
Nova 19.04.2022
Savet Regulatornog tela za elektronske medije (REM) raspisao je javni konkurs za "izdavanje dozvola za pružanje medijske usluge televizijskog emitovanja i medijske usluge radija putem terestričkog digitalnog odnosno analognog prenosa za područje cele… »
Obradović o petoj nacionalnoj frekvenciji: REM štiti jednoumlje
N1 Info 19.04.2022
Novinar i urednik „Danasa na lokalu“ Vukašin Obradović smatra da se ne dodeljuje peta nacionalna frekvencija jer vlast želi po svaku cenu da zadrži monopol u informativnoj sferi, da zadrži mogućnost kontrole onoga što se emituje u etru, kako bi… »
Obradović o petoj nacionalnoj frekvenciji: REM štiti jednoumlje
Nova 19.04.2022
Novinar i urednik "Danasa na lokalu" Vukašin Obradović smatra da se ne dodeljuje peta nacionalna frekvencija jer vlast želi po svaku cenu da zadrži monopol u informativnoj sferi, da zadrži mogućnost kontrole onoga što se emituje u etru, kako bi… »
Zašto Regulatorno telo za elektronske medije ne dodeljuje i petu nacionalnu frekvenciju za televizije
Danas 18.04.2022
Osim što nije jasno zašto je Regulatorno telo za elektronske medije (REM) raspisalo konkurs za samo četiri frekvencije, tekst je vrlo štur, nema prateći dokument koji bi odgovorio na ovo pitanje, te se u javnosti opravdano sumnja da je regulator… »
Vesti dana »
Spalević (NPS) Kragujevac: Za istragu i odgovornost zbog obrušavanja dela potpornog zida
Beta pre 1 satjoš 31 povezana
Kreni-Promeni podneo krivičnu prijavu protiv Darka Glišića i Miloša Pavlovića zbog Ćacilenda
N1 Info pre 53 minutajoš 22 povezane
Milivojević: Pokušaj vlasti da ugasi TOK je napad na ustavni poredak
Pravda pre 6 satijoš 13 povezanih
Grad Kragujevac: Do urušavanja došlo usled obilnih padavina, građevinski inspektorat pojačava nadzor nad gradilištima
Glas Šumadije pre 2 satajoš 34 povezane




