Povezane vesti
Stelantis obustavio proizvodnju automobila u Rusiji
RTV 19.04.2022
MOSKVA - Automobilska kompanija Stelantis, koja je u Rusiji proizvodila i prodavala brendove Pežo, Sitroen, Opel, Džip i Fijat, saopštila je danas da je obustavila proizvodnju u svojoj ruskoj fabrici zbog logističkih problema i sankcija uvedenih… »
Još jedan proizvođač automobila se povlači iz Rusije - sankcije Moskvi i problemi u logistici zatvorili pogone
Euronews 19.04.2022
Automobilska kompanija Stelantis, koja je u Rusiji proizvodila i prodavala brendove Pežo, Sitroen, Opel, Džip i Fijat, saopštila je danas da je obustavila proizvodnju u svojoj ruskoj fabrici zbog logističkih problema i sankcija uvedenih Moskvi… »
Stelantis stao: Jedan od vodećih proizvođača automobila nije ostao imun na tenzije u Rusiji
Telegraf 19.04.2022
Veliki broj stranih kompanija najavio je privremeno zatvaranje prodavnica i fabrika u Rusiji ili je izvestio da trajno napušta tu zemlju nakon što je Rusija 24. februara započela "specijalnu vojnu operaciju" u Ukrajini. Automobilska kompanija… »
Vesti dana »

Policija se povukla ispred DIF-a u Novom Sadu: Dekan gađan jajima, nastavnici uputili otvoreno pismo javnosti (VIDEO)
Danas pre 4 satijoš 45 povezanih

Studentkinja koju je policija udarila štitom u glavu ima potres mozga, čeka i druge preglede
N1 Info pre 7 minutajoš 74 povezane

Vlast najavila da će glasati za novi konkurs za izbor članova REM-a: Počela sednica Odbora za kulturu i informisanje
Nedeljnik pre 1 satjoš 18 povezanih

Kome odgovaraju izbori? Cvijetin Milivojević za Euronews govorio o političkoj situaciji u zemlji
Euronews pre 2 satajoš 30 povezanih

Sud u Prištini izdao nalog za hapšenje Radoičića, sumnjiče ga za ratne zločine
BBC News pre 38 minutajoš 18 povezanih