Povezane vesti

Đanijeva žena se oglasila povodom rođenja unuka: Otkrila kako će se beba zvati

Đanijeva žena se oglasila povodom rođenja unuka: Otkrila kako će se beba zvati

Nova 19.04.2022
Evo i kako se mama i beba osećaju. Folker Radiša Trajković Đani i njegova supruga Slađa danas su dobili još jednog unuka, budući da se porodila supruga njihovog sina Marka. Oni od sina Miloša već imaju unuka Nikolu, a Markov sin zvaće se Lav… »
Đani dobio još jednog unuka: Isplivala fotka sa slavlja (FOTO)

Đani dobio još jednog unuka: Isplivala fotka sa slavlja (FOTO)

Nova 19.04.2022
Novopečenom tati već pocepali majicu. Pevač Radiša Trajković Đani i njegova supruga Slađa dobili su drugog unuka. Njihova snajka Minja, supruga njihovog sinaMarka, danas je na svet donela sina, a prvi se oglasio Markov brat Miloš. On je postavio… »
Đani dobio još jednog unuka: Baba Slađa pokazala kako izgleda i otkrila kako se zove

Đani dobio još jednog unuka: Baba Slađa pokazala kako izgleda i otkrila kako se zove

Svet & Skandal 19.04.2022
Đani i Slađa dobili unuka Radiša Trajković Đani postao je deda po drugi put, a na svet je stigao još jedan unuk. Rajko Ristić Snajka popularnog pevača, Minja Trajković, porodila se u bolnici Dragiša Mišović u Beogradu i na svet donela dečaka… »
(Foto) "postao sam stric, idemo ćale": Trajkovići van sebe od sreće, Marku pocepali majicu, isplivala fotografija sa slavlja

(Foto) "postao sam stric, idemo ćale": Trajkovići van sebe od sreće, Marku pocepali majicu, isplivala fotografija sa slavlja

Blic 19.04.2022
Sin folkera Radiše Trajkovića Đanija i brat Marka Trajkovića, Miloš Trajković oglasio se nakon što mu se snajka porodila. Đanijeva snajka Minja se porodila danas u bolnici Dragiša Mišović, a svi su presrećni što je naslednik stigao na svet… »
Ja sam u porodilištu, Đani nije tu! Oglasila se Slađa - dobili drugo unuče, pa otkrili kako će proslaviti!

Ja sam u porodilištu, Đani nije tu! Oglasila se Slađa - dobili drugo unuče, pa otkrili kako će proslaviti!

Mondo 19.04.2022
Slađa Trajković se oglasila nakon što je po drugi put postala baka. Slađa Trajković se oglasila nakon što je po drugi put postala baka. Radiša Trajković Đani dobio je drugo unuče! Minja, supruga njihovog mađeg sina Mara, porodila se danas u… »
Porodila se đanijeva snajka: Slavlje u domu Trajkovića: A evo koje ime od tri slova su izabrali za naslednika

Porodila se đanijeva snajka: Slavlje u domu Trajkovića: A evo koje ime od tri slova su izabrali za naslednika

Blic 19.04.2022
Snajka folkera Radiše Trajkovića Đanija i njegove supruge Slađe, Minja upravo se porodila, a Đani i Slađa postali su bogatiji za još jedno unuče. Minja se porodila u bolnici Dragiša Mišović u Beogradu i na svet donela dečaka. Marko i Minja… »
Đani i Slađa dobili drugog unuka: Porodila se pevačeva snajka, evo koje ime su roditelji dali dečaku - Svi smo uzbuđeni!

Đani i Slađa dobili drugog unuka: Porodila se pevačeva snajka, evo koje ime su roditelji dali dečaku - Svi smo uzbuđeni!

Mondo 19.04.2022
Radiša Trajković Đani i njegova supruga Slađa dobili su još jedno unuče. Radiša Trajković Đani i njegova supruga Slađa dobili su još jedno unuče. U porodici Trajković danas je veliko slavlje, budući da se Đanijeva i Slađina snajka porodila… »
Porađa se đanijeva snajka: Folkerov mlađi sin uskoro postaje otac, sprema se veliko slavlje

Porađa se đanijeva snajka: Folkerov mlađi sin uskoro postaje otac, sprema se veliko slavlje

Blic 19.04.2022
Folker Radiša Trajković Đani i njegova žena Slađa uskoro će dobiti još jedno unuče. Naime, Đanijev sin Marko uskoro će postati otac dečaka budući da se njegova supurga Minja upravo porađa u bolnici Dragiša Mišović u Beogradu, piše… »

Vesti dana »

EURO uživo: Srpska žurka u čitavom Minhenu, pa i u metrou!

EURO uživo: Srpska žurka u čitavom Minhenu, pa i u metrou!

Sport klub pre 20 minutajoš 110 povezanih
Objavljena rešenja završnog testa iz izbornog predmeta

Objavljena rešenja završnog testa iz izbornog predmeta

Nedeljnik pre 1 satjoš 59 povezanih
Sutra veoma toplo, temperature do 40 stepeni

Sutra veoma toplo, temperature do 40 stepeni

Novi magazin pre 1 satjoš 27 povezanih
Zatvorenik pobegao iz Zabele

Zatvorenik pobegao iz Zabele

Politika pre 1 satjoš 13 povezanih
Vlada Srbije: Skuplji hleb od brašna T-500

Vlada Srbije: Skuplji hleb od brašna T-500

Insajder pre 25 minutajoš 12 povezanih