Povezane vesti

Janjuš otvorio dušu i priznao: Išao sam kod vračare da mi skida crnu magiju (VIDEO)

Janjuš otvorio dušu i priznao: Išao sam kod vračare da mi skida crnu magiju (VIDEO)

Vesti online 19.04.2022
Gost novog izdanja emisije Red zone kod voditeljke Irene Jovanović bio je Marko Janjušević Janjuš, bivši košarkaš i rijaliti učesnik. Ovo je Janjuševo prvo gostovanje od kada je napustio rijaliti “Zadruga”. Ireni je priznao zbog čega je… »
Nakon ovog telefonskog poziva Janjuš je odlučio da pobegne: Ispovest nakon diskvalifikacije ledi krv u žilama

Nakon ovog telefonskog poziva Janjuš je odlučio da pobegne: Ispovest nakon diskvalifikacije ledi krv u žilama

Svet & Skandal 19.04.2022
Diskvalifikacija Marka Janjuševića desila se po ko zna koji put a sad je bivši Zadrugar progovorio o aktuelnim dešavanjima u Beloj kući Marko Janjušević Janjuš pobegao je iz Zadruge a nakon diskvalifikacije po prvi put izneo je svoj stav o svemu… »
Prva janjuševa ispovest nakon diskvalifikacije: Otkrio zašto je pobegao iz Zadruge, progovorio o ćerki i ženi

Prva janjuševa ispovest nakon diskvalifikacije: Otkrio zašto je pobegao iz Zadruge, progovorio o ćerki i ženi

Blic 19.04.2022
Marko Janjušević Janjuš pobegao je iz rijalitija "Zadruga", a sada je po prvi put progovorio o aktuelnim dešavanjima u Beloj kući. Janjuš je istakao da mu je mučno da gleda zadrugare kako se svakodnevno blamiraju, a prokomentarisao je i ljubavne… »

Vesti dana »