Povezane vesti

Rasta: Nanogicu sam iskoristio na najbolji mogući način VIDEO

Rasta: Nanogicu sam iskoristio na najbolji mogući način VIDEO

Nova 19.04.2022
Poznati reper je posle skidanja nanogice za Nova.rs govorio o očinstvu i ćerkici Tari. Stefan Đurić bio je krivično osuđen zbog posedovanja marihuane, a čim je skinuo nanogicu, pozvao je pripadnike medija u jedan beogradski hotel, gde je predstavio… »
Rasta i Saša Popović voze isto luks vozilo: Auto vredan 150.000 evra (FOTO)

Rasta i Saša Popović voze isto luks vozilo: Auto vredan 150.000 evra (FOTO)

Nova 19.04.2022
Reper je čak angažovao i obezbeđenje da pazi na ovog četvorotočkaša. Reper Stefan Đurić Rasta danas je održao promociju svog novog albuma „Povratak u geto“. Posebnu pažnju privukao je automobil u kojem se pojavio a koji je, kako su mediji… »
Rasta otkrio da li bi se pomirio sa anom: Reper nikad iskrenije o bivšoj ženi, ćerki i zatvorskim danima

Rasta otkrio da li bi se pomirio sa anom: Reper nikad iskrenije o bivšoj ženi, ćerki i zatvorskim danima

Blic 19.04.2022
Reper Stefan Đurić Rasta ponovo je slobodan nakon 8 meseci kućnog zatvora. Reper se na promociji novog albuma "Povratak u geto" , progovorio o teškom periodu koji je iza njega. - Ovo je jedan poseban trenutak u mom životu. Ja sam ga nazvao drugi… »
Evo kako izgleda Rasta nakon 8 meseci kućnog zatvora! Reper kasnio na svoju promociju 45 minuta: Ovo mi je drugi rođendan…

Evo kako izgleda Rasta nakon 8 meseci kućnog zatvora! Reper kasnio na svoju promociju 45 minuta: Ovo mi je drugi rođendan…

Kurir 19.04.2022
Stefan Đurić Rasta ponovo je na slobodi, nakon što je 8 meseci proveo u kućnom zatvoru. Reper se na promociji novog multimedijalnog projekta "Povratak u geto" pojavio nakon 45 minuta kašnjenja, a potom se obratio okupljenim medijima. - Hvala što ste… »
Rasta prvi put u javnosti nakon što je skinuo nanogicu: Evo kako izgleda, nikad emotivniji: "Ovo mi je drugi rođendan"

Rasta prvi put u javnosti nakon što je skinuo nanogicu: Evo kako izgleda, nikad emotivniji: "Ovo mi je drugi rođendan"

Blic 19.04.2022
Reper Stefan Đurić Rasta pojavio se prvi put u javnosti nakon što je skinuo nanogicu. On se pojavio na promociji svog albuma "Povratak u geto", pa podelio sa svima svoje prve impresije, pošto je ponovo slobodan čovek. - Album nosim iz ćelije i… »
Rasta i Popović voze se u luks mašini od 150.000 €! Reper angažovo obezbeđenje da pazi na kola, a mi vas pitamo kome…

Rasta i Popović voze se u luks mašini od 150.000 €! Reper angažovo obezbeđenje da pazi na kola, a mi vas pitamo kome…

Kurir 19.04.2022
Saša Popović pojavio se na snimanju nove epizode "Zvezde Granda" i tom prilikom je pokazao besnu mašinu za koju je iskeširao 150.000 evra, a sada se Stefan Đurić Rasta pojavio u istom automobilu na promociji novog albuma "Povratak u geto". Osim toga… »
„Ceo album sam napisao u zatvoru“: Rasta skinuo nanogicu, pa se pohvalio

„Ceo album sam napisao u zatvoru“: Rasta skinuo nanogicu, pa se pohvalio

Nova 19.04.2022
Reper je odmah po izlasku na slobodu upriličio konferenciju za novinare, na kojoj je otkrio kako je provodio vreme tokom odsluženja zatvorske kazne. Stefan Đurić bio je krivično osuđen zbog posedovanja marihuane, a čim je skinuo nanogicu, pozvao je… »

Vesti dana »