Povezane vesti
“Ruska operacija će propasti”
Vesti online 19.04.2022
Savetnik ukrajinskog predsednika Aleksej Arestovič ocenio je danas da će nova ruska faza operacije na istoku zemlje propasti. Prema njegovim rečima, moskovskim trupama nedostaje snage da probiju ukrajinsku odbranu. – Bitka za Donbas koja je najavljena i… »
Zelenski predložio zakon o produženju ratnog stanja
Dnevnik 19.04.2022
KIJEV: Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski podneo je Vrhovnoj vladi predlog zakona o produženju ratnog stanja u zemlji. Predlog zakona koji je pokrenuo Zelenski našao se danas na sajtu ukrajinskog Parlamenta, prenosi Ukrinform, dok tekst zakona i… »
Zelenski predložio zakon o produženju ratnog stanja u Ukrajini
Telegraf 19.04.2022
U Ukrajini je 24. februara uvedeno ratno stanje koje ističe 25. aprila. Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski podneo je Vrhovnoj radi predlog zakona o produženju ratnog stanja u zemlji. Predlog zakona koji je pokrenuo Zelenski našao se danas na sajtu… »
Vesti dana »

Moskva i Peking potpisali memorandum o izgradnji gasovoda „Snaga Sibira - 2“
Sputnik pre 22 minutajoš 26 povezanih

Evrobasket 2025 kalkulacije! Ako Srbija izgubi od Turske sledi pakao
Večernje novosti pre 17 minutajoš 27 povezanih

Vučić doputovao u Kinu: Sastaće se sa predsednicima Kine i Rusije
Nedeljnik pre 32 minutajoš 13 povezanih

Realni rast bruto domaćeg proizvoda u drugom kvartalu 2,1 odsto
Biznis i finansije pre 51 minutajoš 11 povezanih

Majstori popravljali instalaciju, pa buknuo požar: Muškarac (55) stradao u Sremčici, spaseno 5 osoba
Mondo pre 6 minutajoš 19 povezanih