Povezane vesti
Ko će biti zaslužan za mir između Rusije i Ukrajine? Oštro saopštenje iz Turske o Putinu i Zelenskom - tvrde jedno!
Mondo 19.04.2022
Šef odeljenja za komunikacije u administraciji predsednika Turske, Fahretin Altun, izjavio je u utorak da niko ne može da primora Istanbul da bira između Rusije i Ukrajine. Šef odeljenja za komunikacije u administraciji predsednika Turske, Fahretin… »
Ankara: Turska ne može biti primorana da izabere između Rusije i Ukrajine
Euronews 19.04.2022
Turska ne može biti primorana da napravi izbor između Rusije i Ukrajine, izjavio je šef odeljenja za komunikacije u administraciji predsednika Turske Fahretin Altun. "Turska ostaje važan faktor stabilizacije u crnomorskom regionu, a istanbulski razgovori… »
Vesti dana »

Detekcija i identifikacija toksičnih hemikalija Ovako je izgledala obuka pripadnika stranih oružanih snaga u Centru ABHO (foto)
Kurir pre 16 minutajoš 1 povezana