Povezane vesti

Stanojević o premiranju Zvezdinih rivala: Koliko znam, klub se bavi time

Stanojević o premiranju Zvezdinih rivala: Koliko znam, klub se bavi time

Nova 19.04.2022
Ni dozvoljeno, ni zabranjeno, jedino je pitanje koliko je etički. Trener Partizana Aleksandar Stanojević rekao je pred meč sa Čukaričkim (sreda 18.05) da premiranje protivnika Crvene zvezde nije nova stvar. Zvezda ima dva boda viška posle 167… »
Stanojević o duelu sa čukaričkim: ‘Vratio se Lešnjak, znam ga i poštujem ga!’ (video)

Stanojević o duelu sa čukaričkim: ‘Vratio se Lešnjak, znam ga i poštujem ga!’ (video)

Hot sport 19.04.2022
Sjajan duel u najavi! Fudbaleri Partizana sutra će odmeriti snage sa ekipom Čukaričkog, a tim povodom za medije je govorio Aleksandar Stanojević. ‘Ja sam sportista, uvek gledam nas. Imamo sve utakmice teške, a naredne dve izuzetno teške. Fokusiram… »
Zanimljiva konferencija: Pitali Stanojevića da li Partizan premira Zvezdine rivale, evo šta je rekao

Zanimljiva konferencija: Pitali Stanojevića da li Partizan premira Zvezdine rivale, evo šta je rekao

Večernje novosti 19.04.2022
PARTIZAN nije uspeo da pobedi Crvenu zvezdu u večitom derbiju (0:0), a novi meč je već pred vratima. Aleksandar Stanojević je govorio o očekivanjima pred duel sa Čukaričkim. FOTO: FK Partizan Crno-beli su nedavno remizirali protiv ovog rivala na… »
Stanojević: Pokazali smo da u Srbiji niko nije bolji od nas

Stanojević: Pokazali smo da u Srbiji niko nije bolji od nas

N1 Info 19.04.2022
Šef stručnog štaba Partizana Aleksandar Stanojević pred utakmicu sa Čukaričkim (sreda, 18.30) rekao je da se nada da će njegov tim uspostaviti pobednički ritam do kraja sezone. „Ja sam sportista, uvek gledam nas. Imamo sve utakmice teške, a… »
Partizan deli premije fudbalerima TSC-a? Evo šta kaže Stanojević!

Partizan deli premije fudbalerima TSC-a? Evo šta kaže Stanojević!

Hot sport 19.04.2022
Stanojević otvoreno kao i uvek! Trener Partizana – Aleksandar Stanojević ekipu priprema za naredni duel u prvenstvu, koji će njegovi izabranici odigrati protiv Čukaričkog. Pojavila se informacija da će Partizan podeliti premije ekipi TSC-a, ako… »
Stanojević: Pokazali smo da u Srbiji niko nije bolji od nas

Stanojević: Pokazali smo da u Srbiji niko nije bolji od nas

Sport klub 19.04.2022
Šef stručnog štaba Partizana Aleksandar Stanojević pred utakmicu sa Čukaričkim (sreda, 18.30) rekao je da se nada da će njegov tim uspostaviti pobednički ritam do kraja sezone. „Ja sam sportista, uvek gledam nas. Imamo sve utakmice teške, a… »

Vesti dana »