Povezane vesti

Došao sam do srca, još je kucalo! Bivši član OVK: Falili nam instrumenti kad smo vadili organe Srbinu! Od noža sam…

Došao sam do srca, još je kucalo! Bivši član OVK: Falili nam instrumenti kad smo vadili organe Srbinu! Od noža sam…

Kurir 19.04.2022
Nekadašnji pripadnik terorističke Oslobodilačke vojske Kosova (OVK), koji je krajem devedesetih lično vadio organe zarobljenim Srbima na Kosmetu, u iskazu srpskim istražiteljima - do kojeg je Kurir ekskluzivno došao - opisao je kako su mu tokom… »
Medlin Olbrajt upozoravala karlu del Ponte: Mani se Srba! Advokat Lukić otkriva kako je pokojna sekretarka SAD opstruirala…

Medlin Olbrajt upozoravala karlu del Ponte: Mani se Srba! Advokat Lukić otkriva kako je pokojna sekretarka SAD opstruirala…

Kurir 19.04.2022
Gostujući u Usijanju advokat Branko Lukić otkrio je da je Medlin Olbrajt govorila Karli del Ponte šta sme da istražuje, a šta ne! Posebno da se mane Srba i d anije dobro da istražuje zločine nad Srbima. Dik Marti, bivši švajcarski senator… »
Žuta kuća: Kako se teroristička OVK finansirala od prodaje organa kidnapovanih Srba na Kosovu?

Žuta kuća: Kako se teroristička OVK finansirala od prodaje organa kidnapovanih Srba na Kosovu?

Mondo 19.04.2022
Dik Marti, bivši švajcarski senator, istraživao je zločine koje su pripadnici Oslobodilačke vojske Kosova počinili nad etničkim manjinama i političkim rivalima u periodu od januara 1998. do decembra 2000. Dik Marti, bivši švajcarski senator… »
Strane službe formirale OVK Sada ih naoružavaju i spremaju za napad na sever Kosova!

Strane službe formirale OVK Sada ih naoružavaju i spremaju za napad na sever Kosova!

Alo 19.04.2022
U "žutoj kući" u Albaniji, gde su krajem devedesetih godina vađeni organi Srbima otetim na Kosmetu, postojala je soba koja je bila opremljena kao privatna klinika. U tu kuću je više puta dolazio nekadašnji komandant tzv. Oslobodilačke vojske Kosova… »

Vesti dana »