Povezane vesti

Hteli su da me operišu! Žena srpskog fudbalera hitno napustila rijaliti - Otišla kod hirugra i nastala drama

Hteli su da me operišu! Žena srpskog fudbalera hitno napustila rijaliti - Otišla kod hirugra i nastala drama

Mondo 20.04.2022
Jovana Đorđević morala je da napusti italijanski rijalitiji "Ostrvo slavnih" nakon što je tražila da je odvedu kod doktora. Jovana Đorđević morala je da napusti italijanski rijalitiji "Ostrvo slavnih" nakon što je tražila da je odvedu kod… »
Žena srpskog fudbalera napustila italijanski Survivor: Otkrila zašto je izašla

Žena srpskog fudbalera napustila italijanski Survivor: Otkrila zašto je izašla

Nova 20.04.2022
Jovana Đorđević učestvovala je u italijanskom šou programu Survivor. Na ostrvu je provela skoro mesec dana, ali je zbog zdravstvenih razloga morala da odustane. Supruga srpskog fudbalera Filipa Đorđevića, napustila je šou jer je imala probolem sa… »
"Hteli su da mi seku dojku": Žena srpskog fudbalera hitno napustila rijaliti zbog zdravstvenog problema

"Hteli su da mi seku dojku": Žena srpskog fudbalera hitno napustila rijaliti zbog zdravstvenog problema

Blic 20.04.2022
Supruga fudbalera Filipa Đorđevića, manekenka Jovana Đorđević učestvovala je u italijanskom šou programu "Ostrvo poznatih" skoro mesec dana, ali je zbog zdravstvenih razloga odustala. Naime, supruga srpskog fudbalera Filipa Đorđevića, morala je… »

Vesti dana »