Povezane vesti

Holivud, suđenje i porodično nasilje: Osetio sam „čistu mržnju" Herd, bila je nasilna i ponižavala me je - tvrdi Džoni…

Holivud, suđenje i porodično nasilje: Osetio sam „čistu mržnju" Herd, bila je nasilna i ponižavala me je - tvrdi Džoni…

Južne vesti 20.04.2022
Getty Images Džoni Dep tokom svedočenja Holivudski glumac Džoni Dep opisao je bivšu suprugu Amber Herd kao „nasilnu ženu koja ga je maltretirala". „Ona ima potrebu za nasiljem i konfliktom", rekao je 58-godišnji glumac. Dep je ove tvrdnje izneo… »
Majka me gađala pikslom u glavu, fizičko nasilje je bila konstanta: Potresna ispovest Džonija Depa na sudu o teškom…

Majka me gađala pikslom u glavu, fizičko nasilje je bila konstanta: Potresna ispovest Džonija Depa na sudu o teškom…

Kurir 20.04.2022
U toku je maratonsko suđenje između glumca Džonija Depa i njegove bivše supruge Amber Herd, koje je otvoreno za javnost. Glumac je naime tužio bivšu suprugu za klevetu zbog članka iz 2018. godine, a koji je napisala za Washington Post. U njemu je… »
Holivud i porodično nasilje: Nikada nisam udario ženu, kaže Džoni Dep

Holivud i porodično nasilje: Nikada nisam udario ženu, kaže Džoni Dep

Radio 021 20.04.2022
Glumac je pred sudom u američkoj saveznoj državi Virdžinija prepričao fizičko nasilje koje je pretrpeo u detinjstvu. Getty Images Holivudski glumac Džoni Dep kaže nikada nije udario bivšu suprugu Amber Herd. Dep je ovo tvrdio tokom svedočenja u… »
Bivša žena džonija Depa imala trojku s ilonom maskom i slavnom manekenkom?! Sve se desilo u glumčevom stanu! Novi detalji…

Bivša žena džonija Depa imala trojku s ilonom maskom i slavnom manekenkom?! Sve se desilo u glumčevom stanu! Novi detalji…

Kurir 20.04.2022
Glumac Džoni Dep juče je ponovo svedočio na sudu. On je, naime, svoju bivšu suprugu Amber Herd tužio za klevetu, te od nje taži 50 miliona dolara odštete, piše LADbible. - Moj cilj je istina - rekao je Dep na početku svog svedočenja. Sledeće… »

Vesti dana »