Povezane vesti

Irma prepričala Dalili razgovor sa Sanjom i Carem! Dragojevićka u šoku, izustila samo jednu reč! (video)

Irma prepričala Dalili razgovor sa Sanjom i Carem! Dragojevićka u šoku, izustila samo jednu reč! (video)

Kurir 20.04.2022
Irma Sejranić je prepričala Dalili Dragojević i Marijani Zonjić kako je izgledao razgovor sa Sanjom Grujić i Filipom Carem koji su sinoć bili intimni. - Ja joj kažem da ona pamti sve, i da je koristi da se osveti Dalili, posle mi kaže da joj samo… »
Vređao je, polivao prljavom vodom, pa smuvao cimerku! Car se na Daliline oči ljubio sa zadrugarkom - "Fuj" (video)

Vređao je, polivao prljavom vodom, pa smuvao cimerku! Car se na Daliline oči ljubio sa zadrugarkom - "Fuj" (video)

Mondo 20.04.2022
Filip Car odlučio je da nastavi dalje nakon raskida sa Dalilom Dragojević, te se tokom žurke smuvao s cimerkom iz Zadruge. Filip Car odlučio je da nastavi dalje nakon raskida sa Dalilom Dragojević, te se tokom žurke smuvao s cimerkom iz Zadruge… »
Car proširio harem! Pala još jedna! Sanja Grujić pokazala umeće u krevetu, Dalili se slošilo kad ih je videla! (VIDEO 18+)

Car proširio harem! Pala još jedna! Sanja Grujić pokazala umeće u krevetu, Dalili se slošilo kad ih je videla! (VIDEO 18+)

Kurir 20.04.2022
ONA ZNA ŠTA HOĆE! Car proširio svoj harem, a Sanja Grujić junačkom akcijom izazvala GRMLJAVINU u Beloj kući, pa dokazala svoje umeće! Ovo je ŠOKIRALO JAVNOST! (VIDEO +18). Sanja Grujić i Filip Car su od Drveta mudrosti dobili zadatak da plešu da… »
Car se sa njom ljubio na daliline oči: Dragojevićka očajna: "Fuj, ovaj čovek me je voleo?"

Car se sa njom ljubio na daliline oči: Dragojevićka očajna: "Fuj, ovaj čovek me je voleo?"

Blic 20.04.2022
Sanja Grujić i Filip Car dobili su zadatak u rijalitiju "Zadruga" da plešu zajedno na žurki, a onda se sve otrglo kontroli, pa su njih dvoje počeli da se ljube na oči Dalile Dragojević. - Je**m vas usta, gledajte negde drugde - smejao se Car, a onda… »
Sanja Grujić i Filip Car završili zajedno u krevetu! (VIDEO+18)

Sanja Grujić i Filip Car završili zajedno u krevetu! (VIDEO+18)

Svet plus 20.04.2022
Romantičnim plesom su započeli svoj odnos i poljubili se u kazinu pred svima, a onda su Sanja Grujić i Filip Car završili zajedno u krevetu! Noćas je Sanja uplovila u vezu sa Filipom Carem, za koga je rekla da ga simpatiše od samog početka, ali da… »
Miljana i Bebica imali brutalan s*KS pred Zolom! Čolić sve vreme dobacivao: Ne stenji, miljka! (video 18+)

Miljana i Bebica imali brutalan s*KS pred Zolom! Čolić sve vreme dobacivao: Ne stenji, miljka! (video 18+)

Kurir 20.04.2022
Ljubavni trougao koji čine Miljana Kulić, Nenad Macanović Bebica i Lazar Čolić Zola i ovu nedelju provodi u izolaciji. Sinoć su Miljana i Zola bili na korak da obnove romansu, te su imali dugačak razgovor u cik zore posle kog je Kulićeva… »

Vesti dana »