Povezane vesti
”Napala nas je Kina”;”a ne, nije”: Tajvanska televizija izvestila da ih je napala Kina, pa se posle izvinjavali!
Pravda 20.04.2022
Tajvanska televizija se izvinila i pozvala ljude da ne paniče nakon što je greškom izvestila o kineskom napadu na Tajpej u jeku rastuće napetosti s Pekingom. Tokom prenosa u sredu ujutru TV mreža Kineski televizijski centar (CTS) greškom je na dnu ekrana… »
Kakav lapsus! Tajvanska TV izazvala paniku: Kinezi su počeli sa raketnim napadom!
Kurir 20.04.2022
Tajvanska televizija izvinila se danas gledaocima nakon što je pogrešno izvestila o navodnom kineskom napadu na Tajpej. Televicija CTS (Chinese Television System) greškom je na dru ekrana prikazala informacije o kineskom raketnom napadu na vojne brodove… »
Mogao bi da izbije rat: Tajvanska TV greškom objavila da je Kina napala Tajpej
Nova 20.04.2022
Televizijska stanica koju podržava Vlada Tajvana izvinila se i pozvala ljude da ne paniče nakon što je greškom izvestila o kineskom napadu na Tajpej, usred sve većih tenzija s Pekingom. Tokom vesti koje su emitovane u sredu ujutro, Kineski televizijski… »
Vesti dana »

Okončana blokada suda u Novom Sadu, policija omogućila ulaz zaposlenima
Sputnik pre 1 satjoš 42 povezane

Pretučeni student iz Valjeva: Petorica policajaca me tukla krvnički, majku mi zastrašivali batinaši
Danas pre 1 satjoš 3 povezane

Lazić se oglasio o odlasku iz Zvezde: Poruka za Čovića i trenera kome je najviše zahvalan
Mondo pre 39 minutajoš 24 povezane