Povezane vesti
Evropski parlament o izveštaju o stanju u BiH
RTV 20.04.2022
STRAZBUR - Predsednik Spoljnopolitičkog odbora Evropskog parlamenta Dejvid Mekalister izjavio je danas da je situcija u BiH napeta i zabrinjavajuća, da napredak u reformama na evropskom putu nije dovoljan, te da je ključno ispunjavanje 14 prioriteta… »
Evropski parlamentarci raspravljali o izveštaju o stanju u BiH
Euronews 20.04.2022
Predsednik Spoljnopolitičkog odbora Evropskog parlamenta Dejvid Mekalister izjavio je danas da je situacija u BiH napeta i zabrinjavajuća, da napredak u reformama na evropskom putu nije dovoljan, te da je ključno ispunjavanje 14 prioriteta ukoliko zemlja… »
Rasprava o BiH u EP, Makalister pozvao lidere da usaglase Izborni zakon
RTS 20.04.2022
Predsednik Spoljnopolitičkog odbora Evropskog parlamenta Dejvid Makalister istakao je da je situacija u Bosni i Hercegovini napeta i zabrinjavajuća i pozvao političke lidere da konačno usaglase izmene Izbornog zakona. U raspravi u Evropskom parlamentu… »
Vesti dana »

Ekonomski pokazatelji Srbije u 2025: rast izvoza, plata i tržišta nekretnina, demografski trendovi
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 29 povezanih

Stručnjaci upozoravaju na posledice novih ekonomskih mera u Srbiji: popusti za penzionere i ograničenje marži
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 60 povezanih

NBS naložila povoljnije uslove kreditiranja za građane sa primanjima do 100.000 din.
Euronews pre 4 satijoš 30 povezanih

FOTO Turska sa „bejbi Jokićem“ i Larkinom stigla na Evrobasket, biće u hotelu sa Srbijom
Nova pre 35 minutajoš 40 povezanih