Povezane vesti
Cenzura za Sputnjik: „Sloboda govora“ u Crnoj Gori – Ko je protiv zabrana, prete mu „svim merama“
Sputnik 20.04.2022
Crnogorski Savjet Agencije za elektronske medije (AEM) je jednoglasno usvojio zaključak da su stupanjem na snagu Vladine Odluke o restriktivnim merama prema ruskim medijima „Raša tudej“ i „Sputnjik“ pružaoci ovih usluga dužni da, ukoliko nisu, bez… »
Crna Gora zabranila emitovanje Russia Today i Sputnik
Slobodna Evropa 20.04.2022
U Crnoj Gori će od srijede 20. aprila biti isključeni ruski mediji Raša tudej (Russia Today) i Sputnjik (Sputnik), jednoglasno je odlučio Savjet Agencije za elektronske medije (AEM). Ovom odlukom zvanična Podgorica se usaglašava sa spoljnom politikom… »
U Crnoj Gori zabranjeni "Raša tudej“ i "Sputnjik“
RTS 20.04.2022
Agencija za elektronske medije uvela je zabranu bilo kojeg sadržaja ruskih medijskih kuća "Raša tudej (RT) i "Sputnjik", rekla je Gradski portal rukovoditeljka Službe za odnose sa javnošću i opšte poslove Elvira Ceković. Savet te institucije doneo je… »
Vesti dana »
U Boru pretučena dvojica novinara i jedan aktivista, građani pretučeni i u Kuli
Beta pre 5 satijoš 35 povezanih
BLOG UŽIVO Zaoštrava se situacija: Policija u Kuli potiskuje građane, batinaši s fantomkama u Crvenki, u Aranđelovcu pokradeni zapisnici s biračkog mesta
Nova pre 33 minutajoš 182 povezane
Sektor za vanredne situacije angažovan na otklanjanju posledica nevremena
Serbian News Media pre 4 satijoš 39 povezanih





