Povezane vesti

Završio u krevetu sa Sanjom, pa se pokajao! Filip Car slučajno čuo šta je izgovorila i uplašio se za sebe! (video)

Završio u krevetu sa Sanjom, pa se pokajao! Filip Car slučajno čuo šta je izgovorila i uplašio se za sebe! (video)

Mondo 20.04.2022
Filip Car je posle raskida s Dalilom Dragojević završio sa Sanjom Grujić, na čuđenje svih u Zadruzi, a sada je izneo i neke detalje koji su šokirali gledaoce. Filip Car je posle raskida s Dalilom Dragojević završio sa Sanjom Grujić, na čuđenje… »
Poznajem ljude sa druge strane zakona! Bebica ogolio dušu, otkrio sve o odnosu sa ocem, ove detalje o njemu niste znali…

Poznajem ljude sa druge strane zakona! Bebica ogolio dušu, otkrio sve o odnosu sa ocem, ove detalje o njemu niste znali…

Kurir 20.04.2022
Nenad Macanović Bebica je otvorio dušu o svim detaljima privatnog života pre ulaska u "Zadrugu 5". - Daj da upoznamo zvanično enigmu i misterioznu ličnosti Bebicu - rekao je Car. - Završio sam srednju elektrotehničku u Beogradu, tata je bio… »
Prokockao sam 2 stana u Beogradu! Gruja progovorio o zelenašima, propaloj karijeri i braku: Kocka mi je uništila život…

Prokockao sam 2 stana u Beogradu! Gruja progovorio o zelenašima, propaloj karijeri i braku: Kocka mi je uništila život…

Kurir 20.04.2022
U toku radio emisija "Amnezija" koju vode i uređuju Filip Car i Nenad Aleksić Ša, Nikola Grujić Gruja otvorio je dušu o svim detaljima privatnog života pre ulaska u "Zadrugu 5". - Hajde da ti damo malo prostora i ispričaš nam nešto o tebi ulaska… »

Vesti dana »