Povezane vesti

Džoni Dep na sudu detaljno opisao svađe s bivšom: Glumac otkrio kako je njen izmet završio na njegovoj strani kreveta…

Džoni Dep na sudu detaljno opisao svađe s bivšom: Glumac otkrio kako je njen izmet završio na njegovoj strani kreveta…

Kurir 21.04.2022
Sudski proces između bivših supružnika Džonija Depa i Amber Herd se nastavlja. Porota je na suđenju imala prilike da čuje audio snimke Depa i Herd kako raspravljaju o tuči koja se ranije dogodila. Na snimku se čuje Dep kako navodi da ga je Amber… »
Pušten prvi dokazni snimak na suđenju decenije! Amber Herd priznala da je fizički napala Džonija Depa: Da, uradila sam to!

Pušten prvi dokazni snimak na suđenju decenije! Amber Herd priznala da je fizički napala Džonija Depa: Da, uradila sam to!

Kurir 21.04.2022
Glumac Džoni Dep svedočio je na sudu protiv bivše supruge, Amber Herd, koju je tužio za klevetu. Nakon njegovog podužeg izlaganja u sudnici je pušten audio-snimak na kome glumica priznaje kako je fizički napala bivšeg muža, piše Daily Mail… »
Počinjalo bi šamarom, a završavalo se gađanjem čašom u glavu: Nastavljeno maratonsko svedočenje Džonija Depa o braku s…

Počinjalo bi šamarom, a završavalo se gađanjem čašom u glavu: Nastavljeno maratonsko svedočenje Džonija Depa o braku s…

Kurir 21.04.2022
Džoni Dep je u sredu, 20. aprila, nastavio sa svedočenjem na sudu protiv bivše supruge, Amber Herd. Glumac se u jučerašnjem izlaganju dotakao početaka s Amber, a zatim i objasnio kada je njihov odnos počeo da se pogoršava i kada je bivša supruga… »
Holivud, suđenje i porodično nasilje: Osetio sam „čistu mržnju“ Herd, bila je nasilna i ponižavala me je – tvrdi…

Holivud, suđenje i porodično nasilje: Osetio sam „čistu mržnju“ Herd, bila je nasilna i ponižavala me je – tvrdi…

Danas 21.04.2022
Holivudski glumac Džoni Dep opisao je bivšu suprugu Amber Herd kao „nasilnu ženu koja ga je maltretirala“. „Ona ima potrebu za nasiljem i konfliktom“, rekao je 58-godišnji glumac. Dep je ove tvrdnje izneo tokom unakrsnog ispitivanja pred sudom… »

Vesti dana »