Povezane vesti

Vučić: Samo ja znam ko je budući premijer

Vučić: Samo ja znam ko je budući premijer

Radio 021 21.04.2022
Predsednik Srbije i lider SNS Aleksandar Vučić istakao je da samo on zna ko će biti mandatar za sastav nove vlade Srbije. Poručio je da na odluku ko će to biti neće uticati bilo koje ambasade ili strani centri moći. Vučić je tako odgovorio na… »
Vučić: Tvrdnje da na Vladu utiču Zapad ili Moskva su obične gluposti

Vučić: Tvrdnje da na Vladu utiču Zapad ili Moskva su obične gluposti

IndeksOnline 21.04.2022
BEOGRAD – Predsednik Aleksandar Vučić odbacio je danas ocene da na proces formiranja nove Vlade Srbije utiče neko sa Zapada ili iz Rusije i te tvrdnje nazvao “glupostima”. “Niti me ko šta pita, niti mi ko šta govori. A samo ja znam ko će da… »
Vučić: Tvrdnje da na Vladu utiču Zapad ili Moskva su obične gluposti

Vučić: Tvrdnje da na Vladu utiču Zapad ili Moskva su obične gluposti

Beta video 21.04.2022
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić odbacio je danas ocene da na proces formiranja nove Vlade Srbije utiče neko sa Zapada ili iz Rusije i te tvrdnje nazvao ``glupostima``. ``Niti me ko šta pita, niti mi ko šta govori. A samo ja znam ko će da bude… »
Vučić o formiranju vlade: "Jedino ja znam ko će biti mandatar, Srbija mora da bude samostalna!"

Vučić o formiranju vlade: "Jedino ja znam ko će biti mandatar, Srbija mora da bude samostalna!"

Srbija danas 21.04.2022
Predsednik Srbije o formiranju vlade. Govoreći o formiranju vlade, Vučić je rekao da je on jedini koji zna ko će biti mandatar. - Dužan sam da razgovaram sa svima, ne znači da se posle toga neće promeniti moje mišljenje, ali to neće biti pod… »

Vesti dana »

Vučić se sastao sa Kopmanom u Briselu

Vučić se sastao sa Kopmanom u Briselu

Politika pre 7 minutajoš 35 povezanih
EURO završen za Srbiju, šta nas dalje čeka?

EURO završen za Srbiju, šta nas dalje čeka?

Sportske.net pre 1 satjoš 36 povezanih
Selektor Slovenije: Nisam očekivao da ćemo proći

Selektor Slovenije: Nisam očekivao da ćemo proći

Sport klub pre 3 satajoš 30 povezanih
Gori bivša železara kod Splita

Gori bivša železara kod Splita

Politika pre 1 minutjoš 19 povezanih