Povezane vesti

Dodik otvorio Tviter nalog, želi „razmenu mišljenja“ sa svima

Dodik otvorio Tviter nalog, želi „razmenu mišljenja“ sa svima

Danas 21.04.2022
Milorad Dodik od danas prati Aleksandra Vučića, Viktora Orbana, Dmitrija Medvedeva, ambasadu Rusije u BiH, Dragana Čovića na društvenoj mreži Tviter gde je otvorio svoj nalog. Dodik je zapratio i zapadne zvaničnike, među kojima su i državni… »
Za samo dva sata zapalio je društvene mreže: "gori" tviter Dodika - Pogledajte koga je zapratio (foto)

Za samo dva sata zapalio je društvene mreže: "gori" tviter Dodika - Pogledajte koga je zapratio (foto)

Srbija danas 21.04.2022
Srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik, danas je otvorio zvaničan tviter nalog, i pri tom zapratio više imena. Među njima i onih koji su pravo iznenađenje. Dodik je među prvima zapratio Vladu Republike Srpske, svoju stranku SNSD, predsjednika… »
Dodik otvorio profil na Tviteru, zapratio Vučića, Orbana, Bajdena…

Dodik otvorio profil na Tviteru, zapratio Vučića, Orbana, Bajdena…

N1 Info 21.04.2022
Član Predsedništva BiH i lider SNSD-a otvorio je službeni profil na Tviteru. Među prvim osobama koje je Dodik "zapratio" su predsednik Srbije Aleksandar Vučića, premijer Mađarske Viktor Orban, predsednici Francuske i SAD. Odmah po otvaranju naloga… »
Dodik otvorio Tviter nalog: "Zapratite ono što ću pokušati da saopštim i vi koji imate različita mišljenja, spreman sam…

Dodik otvorio Tviter nalog: "Zapratite ono što ću pokušati da saopštim i vi koji imate različita mišljenja, spreman sam…

Blic 21.04.2022
Srpski član Predsedništva BiH, Milorad Dodik, otvorio je zvanični Tviter nalog, i odmah se video porukom obratio građanima. - Poštovani, ovo je moj zvanični Tviter nalog. Odlučio sam se, pored niza lažnih, koji su do sada bili u eteru, da otvorim… »

Vesti dana »