Povezane vesti

Oproštaj od glumice Snežane Nikšić u Jugoslovenskoj kinoteci

Oproštaj od glumice Snežane Nikšić u Jugoslovenskoj kinoteci

Dnevnik 21.04.2022
BEOGRAD: Komemoracija nedavno preminuloj glumici Snežani Nikšić (1943-2022) danas je održana u Velikoj sali Jugoslovenske kinoteke u Beogradu. O istaknutoj dramskoj umetnici su govorile njene kolege i prijatelji - Rade Šerbedžija, Goran Marković… »
Moj prvi poljubac bio je sa ovom glumicom! Šerbedžija: U sebi sam zadržavao dah, jer je iz mene kuljao beli luk i slanina

Moj prvi poljubac bio je sa ovom glumicom! Šerbedžija: U sebi sam zadržavao dah, jer je iz mene kuljao beli luk i slanina

Kurir 21.04.2022
Komemoracija nedavno preminuloj glumici Snežani Nikšić održana je u Jugoslovenskoj kinoteci u Beogradu. Od dramske umetnice koja je bila zaboravljena, kako je rekao Petar Božović, i od filma i od pozorišta oprostili su se njeni saradnici i… »
Komemoracija Snežani Nikšić: Gospođica filma koja je lepotom zasenila sve

Komemoracija Snežani Nikšić: Gospođica filma koja je lepotom zasenila sve

Nova 21.04.2022
I dan-danas u Milanu, gde živim 15 godina, čuvam mantil koji je majka nosila u filmu "Gravitacija" u kojem je igrala sa Radetom Šerbedžijom, kazala je Snežanina ćerka Miona Deler-Babić na komemoraciji održanoj danas u Jugoslovenskoj kinoteci u… »
"Kada se pojavila na platnu sve je zasenila svojom lepotom" Komemoracija glumici Snežani Nikšić, Rade Šerbedžija održao…

"Kada se pojavila na platnu sve je zasenila svojom lepotom" Komemoracija glumici Snežani Nikšić, Rade Šerbedžija održao…

Blic 21.04.2022
Komemoracija nedavno preminuloj glumici Snežani Nikšić održava se danas u Jugoslovenskoj kinoteci u Beogradu. O umetnici će govoriti saradnici i prijatelji, Rade Šerbedžija, Petar Božović, Goran Marković, Želimir Žilnik i Miona Deler-Babić… »

Vesti dana »