Povezane vesti
Izborna komisija najavila odluku o raspisivanju izbora u BiH za 4. maj
Slobodna Evropa 21.04.2022
Odluka o raspisavanju Opštih izbora u BiH, koji bi trebalo da budu održanu u tekućoj 2022., biće donesena 4. maja. To je odlučeno na sjednici sjednici Centralne izborne komisije (CIK) Bosne i Hercegovine (BiH) održanoj u četvrtak (21. april), iznio je je… »
BiH u potrazi za šest miliona eura za izbore
Slobodna Evropa 21.04.2022
Predsjednik Centralne izborne komisije Bosne i Hercegovine (CIK BiH) Suad Arnautović najavio je u četvrtak, 21. aprila da će CIK BiH raspisati opće izbore na sjednici 4. maja, iako potrebnog novca nema jer budžet za 2022., u kojem bi se trebala… »
Opšti izbori u BiH 2. Oktobra? Zvaničnici: Izbora će biti jer je to obaveza, a Izborni zakon je još na snazi i nije menjan
Kurir 21.04.2022
Opšti izbori u BiH biće održani 2. oktobra, rekao je predsednik Centralne izborne komisije BiH (SIP) Suad Arnautović, a to telo će 4. maja objaviti odluku o raspisivanju izbora. Na redovnoj sednici SIP-a održanoj u Sarajevu, Arnautović je rekao da je… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO: Izrael gađao stambenu zgradu u Bejrutu, tri teretna broda pogođena u Ormuskom moreuzu, Teheran poziva region da otkrije položaje američkih i izraelskih snaga
Insajder pre 1 satjoš 57 povezanih
Studenti u blokadi najavili skupove u gradovima gde se održavaju lokalni izbori
NIN pre 3 satajoš 22 povezane
Neverovatan učinak košarkaša Majamija: Adebajo postigao 83 poena i oborio rekord NBA lige po broju pogođenih bacanja
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 29 povezanih




