Povezane vesti

Varilac iz BiH koji je pobegao iz Marijupolja: Bili smo živi štit i jednima i drugima

Varilac iz BiH koji je pobegao iz Marijupolja: Bili smo živi štit i jednima i drugima

Kurir 22.04.2022
Varilac iz BiH Bahrudin Delić je za Federalnu televiziju ispričao kako je izgledao život u ukrajinskom opkoljenom gradu Marijupolju. Rodom iz Zenice, neko vreme je živeo u Ukrajini. Poslednje dane u toj zemlji proveo je u Marijupolju sa svojom… »
Ispovest bosanca koji je pobegao iz pakla u marijupolju: Bio sam im živi štit, a mrtvih ljudi je bilo svuda na ulici!

Ispovest bosanca koji je pobegao iz pakla u marijupolju: Bio sam im živi štit, a mrtvih ljudi je bilo svuda na ulici!

Mondo 22.04.2022
Bahrudin Delić, varilac iz BiH, živeo je sa porodicom u Ukrajini kada je došlo do ruske invazije, a jedva su izvukli živu glavu... Bahrudin Delić, varilac iz BiH, živeo je sa porodicom u Ukrajini kada je došlo do ruske invazije, a jedva su izvukli… »
"Skupljali smo hranu iz smeća, leševi su svuda": Bahrudin Delić posle 38 dana pobegao iz porušenog Mariupolja, vratio se u…

"Skupljali smo hranu iz smeća, leševi su svuda": Bahrudin Delić posle 38 dana pobegao iz porušenog Mariupolja, vratio se u…

Blic 22.04.2022
Bahrudin Delić je poslednje dane u Ukrajini proveo je u opkoljenom Mariupolju zajedno sa porodicom. Nakon 38 dana ratnog pakla uspeo je da izađe iz porušenog Mariupolja i vratiti se u rodnu Koprivnu, ali sam. Mariupolj je pao, tvrde Rusi, a Ukrajina… »
Delići posle 38 dana pobegli iz pakla Mariupolja: "Skupljali smo hranu iz smeća, leševi su svuda"

Delići posle 38 dana pobegli iz pakla Mariupolja: "Skupljali smo hranu iz smeća, leševi su svuda"

Telegraf 22.04.2022
Delić Bahrudin je poslednje dane u Ukrajini proveo je u opkoljenom Mariupolju zajedno sa porodicom. Nakon 38 dana ratnog pakla uspeo je da izađe iz porušenog Mariupolja i vratiti se u rodnu Koprivnu, ali sam. Mariupolj je pao, tvrde Rusi, a Ukrajina… »

Vesti dana »