Povezane vesti

Ovo su žene sa kojima su povezivali Uroša ćertića pre Marije Veljković: Starlete, pevačice, a ova lepotica mu rodila…

Ovo su žene sa kojima su povezivali Uroša ćertića pre Marije Veljković: Starlete, pevačice, a ova lepotica mu rodila…

Kurir 22.04.2022
U domaćim medijima odjeknula je vest da je kaskader i rijaliti učesnik Uroš Ćertić navodno kriv za razvod popularne voditeljke kviza "Slagalica", Marije Veljković. Kaskader je u rijalitijima često bio blizak sa ženama, a njegova veza sa bivšom… »
Ovako su Marija Veljković i njen bivši muž izgledali pre 15 godina FOTO

Ovako su Marija Veljković i njen bivši muž izgledali pre 15 godina FOTO

Nova 22.04.2022
Voditeljka se našla u centru skandala nakon što su isplivali navodi da se razvela zbog afere sa kaskaderom Urošem Ćertićem. Voditeljka „Slagalice“ Marija Veljković prošle godine objavila je da se razvodi od supruga Milana Milovanovića sa kojim… »
Marija me je zvala! Kaskader o aferi s voditeljkom Slagalice - "Majci troje dece nije hteo da ostavi krov nad glavom"

Marija me je zvala! Kaskader o aferi s voditeljkom Slagalice - "Majci troje dece nije hteo da ostavi krov nad glavom"

Mondo 22.04.2022
U medijima je odjeknula vest da su voditeljka "Slagalice", Marija Veljković i Uroš Ćetić navodno imali ljubavnu aferu, a kaskader se sada ponovo oglasio i otkrio detalje razgovora s Marijom. U medijima je odjeknula vest da su voditeljka "Slagalice"… »
Marija Veljković se nakon razvoda vratila u jednosoban stan sa troje dece

Marija Veljković se nakon razvoda vratila u jednosoban stan sa troje dece

Nova 22.04.2022
Voditeljkin bivši ostao u penthausu u centru grada. Voditeljka Marija Veljković prošle godine se razvela od supruga Milana Milovanovića sa kojim je dobila troje dece. Oni su tokom braka živeli u penthausu na Dorćolu, a nakon razvoda, Marija se sa… »
Švalerisala se sa komšijom kaskaderom! Uroš Ćertić šokirao: Optužio voditeljkinog supruga da je raskrinkao njihovu…

Švalerisala se sa komšijom kaskaderom! Uroš Ćertić šokirao: Optužio voditeljkinog supruga da je raskrinkao njihovu…

Kurir 22.04.2022
Bivši rijaliti učesnik i kaskader Uroš Ćertić ponovo se oglasio se za medije nakon navoda da se voditeljka Slagalice, Marija Veljković, navodno zbog njega razvela od Milana Milovanovića. Posle dvosmislene izjave Uroš je dobio pitanje da li ima… »
Ćertić: Marijin muž je nju i mene pljuvao na mrežama

Ćertić: Marijin muž je nju i mene pljuvao na mrežama

Nova 22.04.2022
Kaskader izneo nove detalje afere sa voditeljkom. Kaskader i bivši učesnik rijalitija Uroš Ćertić ponovo se oglasio za medije nakon vesti da se voditeljka Marija Veljković zbog afere sa njim razvela od supruga Milana Milovanovića. „Na svakom… »
Zvala me je Marija! Uroš Ćertić za Kurir otkrio detalje razgovora, a ono što je rekao o njenom bivšem mužu je šokantno!

Zvala me je Marija! Uroš Ćertić za Kurir otkrio detalje razgovora, a ono što je rekao o njenom bivšem mužu je šokantno!

Kurir 22.04.2022
Vest o razvodu voditeljke „Slagalice" Marije Veljković i njene navodne afere sa kaskaderom Urošem Ćertićem uzdrmala je domaću javnost. Uroš se sada ponovo oglasio za Kurir i otkrio da ga je Marija zvala jutros. "Zvala me je Marija jutros i rekao… »
Ćertić otkrio da ga je Marija Veljković jutros zvala: Spomenuo i njenog bivšeg

Ćertić otkrio da ga je Marija Veljković jutros zvala: Spomenuo i njenog bivšeg

Nova 22.04.2022
Kaskader otkrio i šta je rekao voditeljki tokom razgovora. Vest o tome da se voditeljka „Slagalice“ Marija Veljković navodno razvela zbog afere sa kaskaderom Urošem Ćertićem odjeknula je kao bomba u svim medijima. Uroš se sada oglasio i rekao da… »
"Čuo sam se jutros sa marijom": Ponovo se oglasio Uroš Ćertić o ljubavnoj aferi sa voditeljkom "Slagalice": "Ona i suprug…

"Čuo sam se jutros sa marijom": Ponovo se oglasio Uroš Ćertić o ljubavnoj aferi sa voditeljkom "Slagalice": "Ona i suprug…

Blic 22.04.2022
Vest o razvodu voditeljke „Slagalice" Marije Veljković svojevremeno je bila odjeknula poput bombe, međutim sada, da je razlog njihovog rastanka - afera s kaskaderom Urošem Ćertićem, tek je sve zatresla. Sada je ponovo čitavu ljubavnu aferu… »
Priznao da li su imali aferu! Uroš Ćertić šokirao skandaloznom izjavom za voditeljku Slagalice, a sad se ponovo oglasio!

Priznao da li su imali aferu! Uroš Ćertić šokirao skandaloznom izjavom za voditeljku Slagalice, a sad se ponovo oglasio!

Mondo 22.04.2022
Voditeljka Slagalice Marija Veljković dospela je u centar skandala zbog navodne afere s Urošem Ćertićem, a sada se i on oglasio tim povodom. Voditeljka Slagalice Marija Veljković dospela je u centar skandala zbog navodne afere s Urošem Ćertićem, a… »
Žena koja to uradi mužu je ku*va! Glumila poštenu, a imala švalera! Jovana o skandalu s voditeljkom Slagalice i Ćertićem

Žena koja to uradi mužu je ku*va! Glumila poštenu, a imala švalera! Jovana o skandalu s voditeljkom Slagalice i Ćertićem

Mondo 22.04.2022
Jovana Jeremić oglasila se povodom navodne afere voditeljke Slagalice Marije Veljković i kaskadera Uroša Ćertića. Jovana Jeremić oglasila se povodom navodne afere voditeljke Slagalice Marije Veljković i kaskadera Uroša Ćertića. Jovana Jeremić… »
Sve ljubavi Uroša Ćertića: Pre Marije Veljković je bio sa Sindi FOTO

Sve ljubavi Uroša Ćertića: Pre Marije Veljković je bio sa Sindi FOTO

Nova 22.04.2022
Kaskader zbog kog se Marija Veljković razvela od muža imao je buran ljubavni život. Kaskader je u rijalitijima često bio blizak sa ženama, a njegova veza sa bivšom članicom grupe „Models“, Ivanom Stamenković Sindi, bila je veoma medijski… »
Skandal trese javnost - razvod zbog afere?! Uroš Ćertić: Je*ao sam je, je*aću joj i muža! Marija Veljković: Šokirana sam

Skandal trese javnost - razvod zbog afere?! Uroš Ćertić: Je*ao sam je, je*aću joj i muža! Marija Veljković: Šokirana sam

Mondo 22.04.2022
Voditeljka Slagalice, Marija Veljković, oglasila se nakon priča da se razvela zbog navodne afere s kaskaderom Urošem Ćertićem, koji je prethodno šokirao izjavom. Voditeljka Slagalice, Marija Veljković, oglasila se nakon priča da se razvela zbog… »
Kaskader sa kojim je voditeljka varala muža bio u rijalitiju i u zatvoru

Kaskader sa kojim je voditeljka varala muža bio u rijalitiju i u zatvoru

Nova 22.04.2022
U javnost je isplivala informacija da se voditeljka "Slagalice" Marije Veljković razvela od supruga Milana Milanovića zbog afere sa kaskaderom i bivšim rijaliti učesnikom Urošem Ćertićem. Uroš je javnosti poznat po mnogim skandalima, ali i po… »

Vesti dana »