Povezane vesti
KC Srbije i Galerija Novembar predstavili izložbu „Shady Laguna“ u Parizu
Nova 22.04.2022
Kulturni centar Srbije u Parizu i beogradska Galerija Novembar predstavili su francuskoj publici izložbu pod nazivom „Shady Laguna“, sa najnovijim radovima umetničkog tandema Marije Avramović i Sema Tvajdejla. Izložba je organizovana u okviru projekta… »
„Shady Laguna“ u francuskoj prestonici
Danas 22.04.2022
Pariski Kulturni centar Srbije ponudio je publici francuske prestonice postavku Shady Laguna, sa najnovijim radovima umetničkog tandema Marije Avramović (Beograd, 1989) i Sema Tvajdejla. Izložba je organizovana u okviru projekta Ministarstva kulture i… »
Kulturni centar i Galerija Novembar predstavili izložbu „Shady Laguna“ u Parizu
N1 Info 22.04.2022
Kulturni centar Srbije u Parizu i beogradska Galerija Novembar predstavili su francuskoj publici izložbu pod nazivom "Shady Laguna", sa najnovijim radovima umetničkog tandema Marije Avramović i Sema Tvajdejla. Izložba je organizovana u okviru projekta… »
Vesti dana »

Hapšenja na Novom Beogradu: Policija privodi demonstrante posle protesta (foto,video)
Blic pre 54 minutajoš 1 povezana

"Ulica nikad ne sme da optužuje i presuđuje": Ministar Vujić osudio napad demonstranata na zgradu tužilaštva u Valjevu
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Lete kamenice! Haos u Valjevu: Demolirane i prostorije Skupštine grada i tužilaštva (video)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

"Povređen žandarm, biće uhapšeni svi koji su kršili zakon": Dačić se oglasio o nasilju i sukobima na protestima
Mondo pre 54 minutajoš 2 povezane

Oglasio se Vučić nakon paljenja gradske uprave u Valjevu i nemira u Beogradu
Telegraf pre 54 minutajoš 3 povezane