Povezane vesti

Slavica Ćukteraš se prepala zbog zemljotresa: Škripali su prozori

Slavica Ćukteraš se prepala zbog zemljotresa: Škripali su prozori

Nova 23.04.2022
Zemljotres jačine 5.7 stepeni pogodio je sinoć Bosnu i Hercegovinu, a potres se osetio u celom regionu. Pevačica Slavica Ćukteraš je u Novom Sadu osetila zemljotres i nije joj bilo svejedno. Naime, Slavica se odmah oglasila na svom Instagram profilu… »
Slavica Ćukteraš van sebe zbog zemljotresa! Pevačica se uplašena oglasila na mrežama - "Tonem u krevet, škripe prozori!"

Slavica Ćukteraš van sebe zbog zemljotresa! Pevačica se uplašena oglasila na mrežama - "Tonem u krevet, škripe prozori!"

Mondo 23.04.2022
Slavica Ćukteraš osetila zemljotres, pa se zabrinuta oglasila na Instagramu. Slavica Ćukteraš osetila zemljotres, pa se zabrinuta oglasila na Instagramu. Snažan zemljotres pogodio je Bosnu i Hercegovinu, a jaki potresi osetili su se širom Hrvatske… »
"Tonula sam u krevet, škripao je krovni prozor": Slavica Ćukteraš nakon zemljotresa u Novom Sadu: "Nema dalje"

"Tonula sam u krevet, škripao je krovni prozor": Slavica Ćukteraš nakon zemljotresa u Novom Sadu: "Nema dalje"

Blic 23.04.2022
Snažan zemljotres je večeras pogodio Bosnu i Hercegovinu, a osetio se i u Srbiji. Pevačica Slavica Ćukteraš oglasila se ovim povodom, te navela da joj nije bilo svejedno zbog potresa. - Živela sam u Japanu i svaki drugi dan je bio zemljotres. Da li… »

Vesti dana »