Povezane vesti

Alkaraz: Išao sam u toalet da se koncentrišem

Alkaraz: Išao sam u toalet da se koncentrišem

N1 Info 23.04.2022
Tinejdžer Karlos Alkaraz nastavlja uspon u sam vrh svetskog tenisa – Španac je u petak uveče u četvrtfinalu ATP turnira u Barseloni eliminisao Grka Stefanosa Cicipasa, pa će od ponedeljka prvi put u karijeri biti jedan od deset najbolje rangiranih… »
Mladić koji prkosi svima, kako je pobedio Cicipasa njegovim oružjem?

Mladić koji prkosi svima, kako je pobedio Cicipasa njegovim oružjem?

Sportske.net 23.04.2022
Karlos Alkaraz je pobedio Stefanosa Cicipasa njegovim oružjem. Španac je u Barseloni slavio protiv Grka rezultatom 2:1 (6:4, 5:7 i 6:2). Meč su obeležile kontroverze, Cicipas je ponovo tražio pauzu za toalet u trenucima kada je gubio, ali je ovoga… »
ALKARAZ pobedio cicipasovim oružjem! Grk besneo na sudije zbog toalet-pauze španskog tenisera: "Dobićeš otkaz zbog ovoga"…

ALKARAZ pobedio cicipasovim oružjem! Grk besneo na sudije zbog toalet-pauze španskog tenisera: "Dobićeš otkaz zbog ovoga"…

Večernje novosti 23.04.2022
KARLOS ALKARAZ savladao je Stefanosa Cicipasa treći put u isto toliko okršaja i polako već uspostavio dominaciju nad Grkom. Ali, za razliku od prethodna dva trijjumfa koja je ostvario na tvrdim terenima Majamija i NJujorka, u Barseloni je pobedio na… »
Cicipas divljao u Barseloni, a onda poručio sudiji: “Treba da dobiješ otkaz” (VIDEO)

Cicipas divljao u Barseloni, a onda poručio sudiji: “Treba da dobiješ otkaz” (VIDEO)

Vesti online 23.04.2022
Duel 1/4 finala ATP turnira u Barseloni između Stefanosa Cicipasa i Karlosa Alkarasa podigao je dosta prašine zbog nesportskog ponašanja grčkog tenisera. Alkaras je slavio posle velike borbe u tri seta. Međutim, ovaj meč ponovo je obeležio Cicipas… »
Alkaraz: Išao sam u toalet da se koncentrišem

Alkaraz: Išao sam u toalet da se koncentrišem

Sport klub 23.04.2022
Tinejdžer Karlos Alkaraz nastavlja uspon u sam vrh svetskog tenisa – Španac je u petak uveče u četvrtfinalu ATP turnira u Barseloni eliminisao Grka Stefanosa Cicipasa, pa će od ponedeljka prvi put u karijeri biti jedan od deset najbolje rangiranih… »
‘Treba da dobiješ otkaz’: Cicpas ređao skandale – publika žestoko bila protiv Grka, on napao sudiju! (video)

‘Treba da dobiješ otkaz’: Cicpas ređao skandale – publika žestoko bila protiv Grka, on napao sudiju! (video)

Hot sport 23.04.2022
Grčki teniser je izgubio živce. Duel Stefanosa Cicipasa i Karlosa Alkarasa na turniru u Barselone podigao je dosta prašine, zbog ponašanja koje nije bilo baš sportsko, kada je u pitanju ovaj prvi. Španac je došao do pobede u tri seta i tako otišao… »
VIDEO „Trebalo bi da dobiješ otkaz“: Cicipas besneo na sudiju zbog svog pravila

VIDEO „Trebalo bi da dobiješ otkaz“: Cicipas besneo na sudiju zbog svog pravila

Nova 23.04.2022
Ne može da prođe nijedan meč, a da se Grk ne nađe u centru pažnje. Karlos Alkaraz je savladao Stefanosa Cicipasa sa 6:4, 5:7, 6:2 i plasirao se u polufinale turnira u Barseloni, a meč je obeležio jedan detalj. U trenutku kada je Alkaraz servirao za… »

Vesti dana »