Povezane vesti

S 15 sam krenuo da se drogiram, sa 17 sam bio narkoman: Laća o paklu droge

S 15 sam krenuo da se drogiram, sa 17 sam bio narkoman: Laća o paklu droge

Nova 23.04.2022
Milan Laća Radulović, gostujući u emisiji "Realna priča", govorio je o svom problemu sa drogama, tvrdeći da je prvi put krenuo da konzumira narkotike sa petnaest godina. Ispovest Milana Laće Radulovića, sina Marine Tucaković, duboko je dirljiva, a… »
Sa 15 godina sam počeo da se drogiram! Velika ispovest Laće Radulovića - prošao pakao zavisnosti, spomenuo i smrt brata!

Sa 15 godina sam počeo da se drogiram! Velika ispovest Laće Radulovića - prošao pakao zavisnosti, spomenuo i smrt brata!

Mondo 23.04.2022
Milan Laća Radulović u emisiji "Realna priča" nikad iskrenije o svom privatnom životu. Milan Laća Radulović u emisiji "Realna priča" nikad iskrenije o svom privatnom životu. Milan Laća Radulović, sin pokojne i jedne od najuspešnijih domaćih… »
Sa 15 godina sam krenuo da se drogiram, sa 17 postao narkoman! Laća otkrio šok detalje o paklu zavisnosti, spomenuo i smrt…

Sa 15 godina sam krenuo da se drogiram, sa 17 postao narkoman! Laća otkrio šok detalje o paklu zavisnosti, spomenuo i smrt…

Kurir 23.04.2022
Milan Laća Radulović, gostujući u emisiji "Realna priča" na Kurir televiziji prvi put je progovorio o nepoznatim detaljima iz svog života. Naime, sin Marine Tucaković odlučio je da javnosti, koja o njemu zna malo toga, otkrije šta je sve on, pored… »

Vesti dana »