Povezane vesti

Stoko, koliko puta da ti govorim?! Žestok okršaj Marije Šerifović sa majkom Vericom - snimak osvanuo na mrežama! (video)

Stoko, koliko puta da ti govorim?! Žestok okršaj Marije Šerifović sa majkom Vericom - snimak osvanuo na mrežama! (video)

Mondo 23.04.2022
Marija šerifović snimila svađu sa majkom Vericom. Marija šerifović snimila svađu sa majkom Vericom. Marija Šerifović neko je ko je vrlo aktivan na društvenim mrežama, te sa svojim pratiocim deli brojne trenutke i dešavanja u toku jednog njenog… »
Bolje ja u ludnicu, nego ti u bolnicu: Žestok okršaj Marije Šerifović s majkom

Bolje ja u ludnicu, nego ti u bolnicu: Žestok okršaj Marije Šerifović s majkom

Nova 23.04.2022
Marija Šerifović žestoko se posvađala s majkom Vericom Šerifović i to zbog energetskog pića. Evroviziskoj pobednici mama ne dozvoljava da konzumira taj napitak, pa joj ga je otela iz ruku i bacila u kantu za đubre. Konverzaciju i raspravu s… »
Stoko! Bolje ja u ludnicu, nego ti u bolnicu! Žestok okršaj Marije Šerifović i mame Verice, a ovo je razlog svađe uživo…

Stoko! Bolje ja u ludnicu, nego ti u bolnicu! Žestok okršaj Marije Šerifović i mame Verice, a ovo je razlog svađe uživo…

Kurir 23.04.2022
Marija Šerifović žestoko se posvađala s majkom Vericom Šerifović i to zbog energetskog pića. Evroviziskoj pobednici mama ne dozvoljava da konzumira taj napitak, pa joj ga je otela iz ruku i bacila u kantu za đubre. Konverzaciju i raspravu s… »

Vesti dana »