Povezane vesti

Uzela je makaze i počela da me juri! Mile Kitić se umalo razveo od Marte, otkrio šta mu je uradila - Toliko sam bio ljut

Uzela je makaze i počela da me juri! Mile Kitić se umalo razveo od Marte, otkrio šta mu je uradila - Toliko sam bio ljut

Mondo 23.04.2022
Mile Kitić priznao je da je imao kompleks, te da je u jednom trenutku zbog onoga što mu je Marta uradila bio na ivici razvoda. Mile Kitić priznao je da je imao kompleks, te da je u jednom trenutku zbog onoga što mu je Marta uradila bio na ivici… »
Kako se Mile Kitić umalo razveo od Marte Savić – zbog frizure

Kako se Mile Kitić umalo razveo od Marte Savić – zbog frizure

Nova 23.04.2022
Mile Kitić već godinama uživa u skladnom braku sa koleginicom Martom Savić sa kojom ima ćerku Elenu, ali malo ko zna da je bio na korak od razvoda i sve to zbog frizure. Naime, pevač je ispričao kako ga je Marta danima jurila makazama oko bazena… »
Zezali su me da sam se oženio zbog papira, jednom sam hteo da se razvedem od marte: Ovo ne znate o braku Mileta Kitića i…

Zezali su me da sam se oženio zbog papira, jednom sam hteo da se razvedem od marte: Ovo ne znate o braku Mileta Kitića i…

Kurir 23.04.2022
Pevač Mile Kitić već godinama uživa u skladnom braku sa koleginicom Martom Savić sa kojom ima ćerku Elenu, ali malo ko zna da je bio na korak od razvoda i sve to zbog frizure. Naime, pevač je ispričao kako ga je Marta danima jurila makazama oko… »

Vesti dana »